cript type='text/javascript' src='//pl14112753.puserving.com/c8/08/0f/c8080f66a3469cf776ccb98a7514ac9d.js'>
Sitemizde şuan toplam 1158 film bulunmaktadır.


Paradox İzle

218
FILM BILGILERI 10 ay eklendi
Paradox İzle

Paradox Full HD İzle

Aksiyon ve drama sevenler için kaçırılmaması gereken 2016 yapımı Paradox filmi aynı zamanda zaman yolculuğu temalı filmlerden hoşlananlar için de ideal. Zaman yolculuğu ile aksiyonu harmanlayan bu film bilim kurgu filmi zaman mekan paradoksunun aksiyonla harmanlandığı çok güzel bir örnek olarak da beş yıldızı hak ediyor.

Paradox
Paradox filmi , Bir grup bağımsız genç bilim adamı fizik dalında uzun zamandır çalışmaktadır. Hiçbir hükümet üyesi ile bağları bulunmayan tamamen yeraltında çalışan bu ekip uzun yıllardır yaptığı çalışmaların neticesinde zaman makinesini icat eder. Bu çok gizli bir projedir. Ancak NSA ne yaptıklarını bilmektedir. Artık zaman makinesinin deneme aşamasına gelinmiştir.
Fakat deneyde bir sorun çıkar. Deney ile bir saat ileriye yolculuk yapan denek zamanda bir saat ileriye gönderilir. Fakat yolculuk sonucunda acı bir gerçek ile karşılaşır. Gönderildiği bir saat ilerideki zamanda tüm ekibin gaz maskesi takan bir kişi yada kişilerce öldürüldüğünü görür. Bu şekilde tekrar geçmişe yolculuk ile katilin bulunması lazımdır.
Bu katil ya da katiller ekipten biridir ve kimliğinin ortaya çıkarılması gerekmektedir. Çünkü zaman daralıyordur ve bunun bulunması için tam altmış dakika ve hatta daha az zamana ihtiyacı vardır. Bu ekip artık kurtulmak için mücadele etmek zorundadır. Ancak geriye gidişin her gerçekleştiği anda zamanda bir paradox oluşur ve her an şartlar değişir. Ustaca örülmüş olaylar örgüsü ve yüksek gerilimi ile izlenmesi gereken yapımlardan birisi konumunda bulunuyor.

Paradox-filmi
Zaman ile yarışın sürdüğü amansız mücadelede gerçekten zamana müdahale edilebilecek ve zaman yolculuğundaki paradox çözülebilecek midir? Ve izleyicilerine sürpriz bir son sunan Paradox full hd izle seçeneği ile sizi içine çektiği gibi gerilimli aksiyon sahnelerinin birbiri ile harmanlandığı senaryosu ile izlemeye kesinlikle değen filmler arasında yer alıyor.

Paradox Tek Part İzle

Tür: 2016 Filmleri, Aksiyon Filmleri izle

Yapım: ABD

Yönetmen: Michael Hurst

Oyuncular: Zoë Bell, Malik Yoba, Adam Huss

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Paradox İzle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. deneklerin dahisi - 10 ay

    puahh puaaah … bu ne demek yaaa
    Deney ile bir saat ileriye yolculuk yapan denek zamanda bir saat ileriye gönderilir.
    pu hahah pu haah hah