Özel Ekip Fragman Film izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
283 Görüntülenme

Özel Ekip Fragman Film izle


Reklamı Geç
30

12 Ağustos 2016’da vizyona girecek olan Özel Ekip adlı film aksiyon, suç, polisiye ve dram gibi birçok türü içinde barındırıyor. Yönetmen koltuğu Benjamin Rocher’a teslim edilmiş ve başrollerde de en az yönetmen kadar gişe garantili isimlere yer verilmiş. Serge Buren karakterine can veren Jean Reno’ya eşlik eden isimler arasında Caterina Murino’dan tutun da Thierry Neuvic’e kadar ünlü isimler yer alıyor. Alban Lenoir ve Jess Liaudin de film de önemli karakterleri yansıtan isimler arasında.

Ozel-Ekip-fragman

Belki de dünyanın en zor mesleklerinden biri olan polislik ve iyi ya da kötü polislerin varlığı üzerinden seyirciye suç ile mücadele etmek ve adaletin yerini bulması için varını yoğunu ortaya koymak nedir bu özel ekiple anlatılıyor. Jean Reno’nun hayat verdiği Serge Buren karakteri soygunların ve cinayetlerin sıradanlaştırıldığı bir suç çetesiyle mücadele etmekle görevli özel ekibin lideridir.

Serge Buren’in ekibinde yer alanlar arasında iyi polis ve kötü polis diyebileceğimiz karakterler de vardır. Ama belki de bu ekipte yer alan herkesin ortak özelliği gözü kara olmalarıdır. Öyle ki camiada bir efsane olarak nam salmış olan Serge Buren, suçla mücadele konusunda sıra dışı yöntemler kullanan bir ekip lideridir. Mücadele ettiği çetelerin elinde bulunan modern silahlar ve acımasızlıklarına karşı takındığı gözü kara tavır ekibindekilere de yansımıştır.

Ozel-Ekip-2016

Ancak bu özel ekip suçla mücadele ederken ne kadar gözü kara olursa olsun karşısına çıkan acımasız çete de suç işlemek konusunda bir o kadar gözü kara olacaktır. Peki, bu mücadele nasıl sonlanacak dersiniz. Serge Buren ve ekibi bu zorlu mücadeleden galip çıkabilecek midir? Neyse ki bu sorunun cevabını almak için çok fazla beklemeyeceğiz.

 

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Özel Ekip Fragman Film izle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap