Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili İzle 1080p Seyret
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (105)
2,676 Görüntülenme

Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili İzle 1080p Seyret izle

Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili filmi indirmeden full HD tek parça izle, Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili filmi Türkçe dublaj 1080p izle Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili filmi her yaştan izleyicileri ile 13 Temmuz 2018 tarihinde buluşmaktadır. Filmin diğer serilerinde Vampir Mavis ve babası Dracula’nın maceraları ve başından geçenler büyük bir ilgi görmüştü ve çok fazla beğeni almıştı. Filmin bu serisinde ise Vampir Mavis büyük bir gemi kiralar ve babası Dracula’ya bir sürpriz hazırlar. Bu tatil ile bütün aile bir araya gelecektir ve Dracula ise otelden biraz daha uzakta kalacak ve kafasını dinleyecektir. Bu lüks mavi gemisinde yaşanacak olaylar ile izleyiciler kendilerini keyifli bir mavi yolculuğun içerisinde bulacaklardır. Lüks gemide her şey yolunda gitmektedir ve ailecek keyifli bir tatil yapmaktadırlar. Fakat işler bir zaman sonra değişmektedir. Çünkü Dracula geminin gizemli kaptanına aşık olmuştur.

Reklamı Geç
30


Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili filmi indirmeden full HD tek parça izle, Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili filmi Türkçe dublaj 1080p izle Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili filmi her yaştan izleyicileri ile 13 Temmuz 2018 tarihinde buluşmaktadır. Filmin diğer serilerinde Vampir Mavis ve babası Dracula’nın maceraları ve başından geçenler büyük bir ilgi görmüştü ve çok fazla beğeni almıştı. Filmin bu serisinde ise Vampir Mavis büyük bir gemi kiralar ve babası Dracula’ya bir sürpriz hazırlar. Bu tatil ile bütün aile bir araya gelecektir ve Dracula ise otelden biraz daha uzakta kalacak ve kafasını dinleyecektir. Bu lüks mavi gemisinde yaşanacak olaylar ile izleyiciler kendilerini keyifli bir mavi yolculuğun içerisinde bulacaklardır. Lüks gemide her şey yolunda gitmektedir ve ailecek keyifli bir tatil yapmaktadırlar. Fakat işler bir zaman sonra değişmektedir. Çünkü Dracula geminin gizemli kaptanına aşık olmuştur. Dracula içinde belirlenen bu his karşısında ne yapacağını bilemez. Dracula’nın ailesi ise ikisinin beraber olmasında yardımcı olacaklardır. Filmin sonunda gizemli kaptan ve Dracula mutlu sona ulaşabilecekler miydi? İzleyenleri oldukça keyifli ve kaliteli bir yapım beklemektedir.
Otel Transilvanya 3 Yaz Tatili filmi animasyon türlerinin en iyi örneklerinden biridir. Filmin yönetmeni Genndy Tartakovsky’dir. Bu kaliteli filmin seslendirmesinde ise birçok ünlü isim yer almaktadır. Bu isimler arasında ise Adam Sandler, Selena Gomez, Andy Samberg, Genndy Tartakovsky, Kevin James ve Fran Drescher bulunmaktadır. Bu film ile seyirciler oldukça keyifli vakit geçireceklerdir. Filmkomedi.com keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap