On Adım Full HD izle
5.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.1 /10 (96)
1,548 Görüntülenme

Reklamı Geç
30


On Adım izle, On Adım full hd izle Yerli dram türündeki filmler arasında yer alarak yeni çıkacak olan projeler arasında kendini gösteren On adım adlı film; gerek oyuncuları gerekse de olay örgüsü ile ilgi çekecek bir proje olarak gündeme gelmektedir. Bu filmin dramatik ögeleri de etkili bir biçimde kullanması durumu da ön planda yer almakta olup; söz konusu projeye olan ilgiyi giderek arttıracaktır.
On Adım adlı film Tina adlı Amerikalı bir yöneetmenin İstanbul’a gelerek yıllardır görmediği oğlu Hakan’ı bulma konusunda harekete geçecektir. Yalnız zaman içerisinde başrol oyuncusunu ve yapımcısını kaybedecek olan Tina; mafya ile kumar işlerine girmiş olan Ayvaz ile tanışacaktır. Bu süreçten sonraki sürede de başına ilginç olaylar gelecek olup; kendini bir Ege kasabasında bulacaktır. Burada Hakan ve Hakan’ın sevgilisi olan hale ile beraber çalışarak filmini de tamamlayacaktır.
On adım adlı dram türündeki film; olay örgüsünün yanında etkili oyuncu kadrosu ile de adından söz ettirecek yapımlardan bir tanesi olarak kabul görecektir. Senaristliğini ve yönetmenliğini Fatih Hacıosmanoğlu’nun üstlendiği On Adım adlı yapımın oyuncu kadrosunda ise Diane Caldwell, Fatih Hacıosmanoğlu, Burak Üzümkesici, Zeliha Gürsoy ve Sarper İlhan gibi isimler yer alıyor. 24 Kasım 2017 tarihinde vizyona girerek sinemaseverlerle buluşacak olan On Adım adlı yerli dram filmi; yerli film severlerin en fazla takip ettiği projeler arasında da yer alacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap