Ölümcül Makineler izle Türkçe Dublaj Full HD 720p
6.1
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.1 /10 (43)
814 Görüntülenme

Ölümcül Makineler izle Türkçe Dublaj Full HD 720p

Ölümcül Makineler filmi full hd Türkçe Dublaj izle, Ölümcül Makineler filmi 720p full hd izleEski dünya artık tamamen yok olmuş ve yerine yeni bir dünya kurulmaya başlamıştır. Bu dünya ise yürüyen şehirler ile değişmeye başlamaktadır. Bu büyük ve yürüyen şehirler ise kendinden daha küçük şehirleri yağmalamaya ve yok etmeye başlamaktadır. Londra’nın fakir ve küçük bir kısmında hayatını sürdürmeye çalışan Tom sessiz ve sakin bir hayat sürmektedir. Hester ise bütün hayatı boyunca hep birilerinden kaçmış ve gizlenmiş bir adam olarak bilinmektedir. Bu ikili ise birbirinden tamamen zıt karakterler olarak yer almaktadır. Fakat bu ikilinin yolları bir yer de kesişmek zorunda kalmaktadır. Tom ise sessiz sakin kişiliğini bırakıp hayatı uğruna Hester ile mücadele etmesi gerekmektedir.

Reklamı Geç
30Ölümcül Makineler filmi full hd Türkçe Dublaj izle, Ölümcül Makineler filmi 720p full hd izleEski dünya artık tamamen yok olmuş ve yerine yeni bir dünya kurulmaya başlamıştır. Bu dünya ise yürüyen şehirler ile değişmeye başlamaktadır. Bu büyük ve yürüyen şehirler ise kendinden daha küçük şehirleri yağmalamaya ve yok etmeye başlamaktadır. Londra’nın fakir ve küçük bir kısmında hayatını sürdürmeye çalışan Tom sessiz ve sakin bir hayat sürmektedir. Hester ise bütün hayatı boyunca hep birilerinden kaçmış ve gizlenmiş bir adam olarak bilinmektedir. Bu ikili ise birbirinden tamamen zıt karakterler olarak yer almaktadır. Fakat bu ikilinin yolları bir yer de kesişmek zorunda kalmaktadır. Tom ise sessiz sakin kişiliğini bırakıp hayatı uğruna Hester ile mücadele etmesi gerekmektedir.
Ölümcül Makineler filmi 14 Aralık 2018 tarihinde izleyenlerinin karşısına çıkmak için gün sayamaya devam etmektedir. Film konusun ilginçliği ile kendini beğendirmektedir. Bu beğeni örneği olan film ise yeni bir dünyan anlayışı hakkında izleyenlerinin ufkunu biraz daha genişletmektedir. Aynı zamanda film de yer alan oyuncularda oldukça fazla kendini merak ettiren isimler olarak yer almaktadır. Filmin oyuncu ekibinde ise Hugo Weaving, Robert Sheehan, Colin Salmon, Stephen Lang, Hera Hilmar gibi başarılı isimler yer almaktadır. Filmin yönetmeni olarak ise Christian Rivers gibi başarılı bir isimin yer alması film açısından büyük bir başarı olarak yer almaktadır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap