Ölüm Günün Kutlu Olsun İzle Tek Parça
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (71)
- IMDB Puanı 3,494 Görüntülenme

Ölüm Günün Kutlu Olsun İzle Tek Parça

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Christopher B. Landon

Oyuncular:

Billy Slaughter , Donna Duplantier , Israel Broussard , GiGi Erneta , Jessica Rothe
Christopher B. Landon tarafından yönetmenliğinin yapılmış olduğu Ölüm Günün Kutlu Olsun filmi, 2017 yılında çekilmiş bir ABD filmidir. Size heyecan dolu dakikalar yaşatan bu film, korku dolu dakikalar ile sizin bu maceranıza eşlik etmekten geri kalmayacaktır. Scott Lobdell ve Christopher B. Landon tarafından kaleme alınan bu filmin kadrosunda başarılı oyuncular yer almaktadır.
Load 2 3 4 5 Fragman

Reklamı Geç
30Christopher B. Landon tarafından yönetmenliğinin yapılmış olduğu Ölüm Günün Kutlu Olsun filmi, 2017 yılında çekilmiş bir ABD filmidir. Size heyecan dolu dakikalar yaşatan bu film, korku dolu dakikalar ile sizin bu maceranıza eşlik etmekten geri kalmayacaktır. Scott Lobdell ve Christopher B. Landon tarafından kaleme alınan bu filmin kadrosunda başarılı oyuncular yer almaktadır.

Tree, her üniversite öğrencisi gibi sıradan bir öğrencidir. Sıradan ve basit bir hayat yaşayan Tree’nin hayatı hiç beklemediği bir anda, hiç beklemediği bir kişi tarafından değişir. Tree rüyasında güne başlar ve her zamanki gibi sıradan bir gün geçirir. Akşam eve geldiğinde ise partisinin olacağını hatırlar ve hazırlanmaya başlar. Gayet eğlenceli geçmekte olan partinin sonuna doğru Tree ölür. Anca kim tarafından öldüğü belli değildir. Tree uyanır ve güne aynı rüyasında gördüğü gibi başlar. Her geçen saat, Tree’nin aleyhine işlemektedir. Çünkü her şey rüyasında olduğu gibi gerçekleşmektedir ve öldüğü saat yaklaşmaktadır. Şimdi tek bilinmeyen şey ise Tree’nin rüyasında görmüş olduğu katilidir.

Ölüm Günün Kutlu Olsun İzle

Billy Slaughter, Donna Duplantier, Israel Broussard, GiGi Erneta ve Jessica Rothe gibi genç ve başarılı oyuncuların yer almış olduğu Ölüm Günün Kutlu Olsun filmi, izleyicilerini her dakika merak içerisinde bırakmaya devam ederken, bu soruların cevaplarını da aramaya devam etmektedir. Gerilim içerikli olan bu filmin ekibi sayesinde, başarılı bir proje ortaya çıkmıştır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Ölüm Günün Kutlu Olsun İzle Tek Parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap