Oflu Hoca Trakya İzle Full HD Tek Parça
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (880)
24,002 Görüntülenme

Oflu Hoca Trakya İzle Full HD Tek Parça izle

Oflu Hoca Trakya filmi Full HD Tek Parça İzle, Oflu Hoca Trakya filmi 1080p sansürsüz tek parça izle Oflu Hoca yepyeni maceralarıyla yeni bir film ile izleyicilerini karşılamaktadır. Oflu Hoca’nın 3. filmi sinemaseverler tarafından merakla beklenmektedir. Filmin bu serisinde Oflu Hoca Doğanspor’un başkanlığını üstlenmektedir. Başarılı sporcu olan Hayati’yi transfer etmek amacı ile Lüleburgaz yollarına düşmektedir. Bu yolculukta izleyicileri oldukça komik sahneler beklemektedir. Oflu Hoca Lüleburgaz’a geldiği zaman ise birçok olay onu beklemektedir. Oflu Hoca Lüleburgaz’ geldiğinde karşılaşacağı manzara karşısında oldukça şaşkına düşmektedir. Bunun nedeni ise kendisinin tıpatıp aynısı olan Haspi ile denk gelmektedir. Haspi ise yeni hapisten çıkan biridir ve karakter olarak ise Oflu Hocanın tam tersidir. İzleyicileri bu noktadan sonra bol kahkahalı birçok olay beklemektedir.

Reklamı Geç
30


Oflu Hoca Trakya filmi Full HD Tek Parça İzle, Oflu Hoca Trakya filmi 1080p sansürsüz tek parça izle Oflu Hoca yepyeni maceralarıyla yeni bir film ile izleyicilerini karşılamaktadır. Oflu Hoca’nın 3. filmi sinemaseverler tarafından merakla beklenmektedir. Filmin bu serisinde Oflu Hoca Doğanspor’un başkanlığını üstlenmektedir. Başarılı sporcu olan Hayati’yi transfer etmek amacı ile Lüleburgaz yollarına düşmektedir. Bu yolculukta izleyicileri oldukça komik sahneler beklemektedir. Oflu Hoca Lüleburgaz’a geldiği zaman ise birçok olay onu beklemektedir. Oflu Hoca Lüleburgaz’ geldiğinde karşılaşacağı manzara karşısında oldukça şaşkına düşmektedir. Bunun nedeni ise kendisinin tıpatıp aynısı olan Haspi ile denk gelmektedir. Haspi ise yeni hapisten çıkan biridir ve karakter olarak ise Oflu Hocanın tam tersidir. İzleyicileri bu noktadan sonra bol kahkahalı birçok olay beklemektedir. Birbirlerine bu kadar benzemeleri ikisinin de başına birçok olay açacaktır. İzleyicileri oldukça kaliteli ve eğlenceli bir yapım beklemektedir. Oflu Hocayı ise sevilen oyuncu Çetin Atay canlandırmaktadır.
Oflu Hoca Trakya filmi izleyicileri ile 13 Nisan 2018 tarihinde buluşmaktadır. Film komedi türünün başarılı örnekleri arasında yer almaktadır. Filmin yönetmenliğini ise Adem Kılıç üstlenmektedir. Filmin yazarlığı ise Ferhat Okumuş’a aittir. Filmin oyuncu kadrosunda ise birçok sevilen oyuncuya yer verilmektedir. Filmin oyuncu kadrosunda ise Çetin Altay, Gökhan Yıkılkan, Gülhan Tekin, Bilal Çatalçekiç ve Bahtiyar Engin yer almaktadır. Filmkomedi.com değerli seyircilerine keyifli seyirler dilemektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap