O İzle İndirmeden Online Full Seyret
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (38)
824 Görüntülenme

O İzle İndirmeden Online Full Seyret

O sansürsüz izle, O filmini izle Yapıt 2107 yılında Stephan King’in romanından esinlenerek yapılmıştır. Bu yapıt Maine adlı küçük bir kasabada yedi çocuğun zorlu hayatını ele almaktadır. Bu yedi kişilik arkadaş grubu diğer arkadaşları tarafından dışlanmışlardır. Aileleri olmayan bu yedi çocuk, hayatın onlara verdiği zorlukların üstesinden gelmek zorundan kalacaklardır. Akrabaları dahi bu yedi çocuğu terk etmiş yapa yalnız kalmışlardır.

Reklamı Geç
30


O sansürsüz izle, O filmini izle Yapıt 2107 yılında Stephan King’in romanından esinlenerek yapılmıştır. Bu yapıt Maine adlı küçük bir kasabada yedi çocuğun zorlu hayatını ele almaktadır. Bu yedi kişilik arkadaş grubu diğer arkadaşları tarafından dışlanmışlardır. Aileleri olmayan bu yedi çocuk, hayatın onlara verdiği zorlukların üstesinden gelmek zorundan kalacaklardır. Akrabaları dahi bu yedi çocuğu terk etmiş yapa yalnız kalmışlardır. Bu yedi çocuğun zorlu hayatı işte burada başlamaktadır. Bu zorlu hayatta önlerine bir sürü engeller çıkacaktır. Bu engellerden bir tanesi de ergenlik olacaktır. Bu engeller yetmez gibi birde palyaço kılığında Pennywise isimli değişik bir adam çıkar. Pennywise isimli bu korkunç adam yedi çocuğa bela olacak ve sürekli onlarla uğraşacaktır. Film bu bakımdan dram gibi bir konu işlerken Pennywise gibi korkunç bir adamın filme girmesiyle korku gibi konuları da ele almayı da başarmış bir eserdir.


Bu eser 2017 yılında vizyona giren filmler arasında dereceye girmiş bir yapıttır. İzleyicilerinin memnun kaldığı bu yapıt Yönetmen ve oyuncuları bakımından da profesyonel bir kadroya sahiptir. Filmin yönetmeni olan Andres Muschietti bu eserinin yanı sıra daha önceki Mama adlı filmiyle de tanınmıştır. Başarılı yönetmen bu filmi ile ününe ün katmayı başarmıştır. Başrol oyuncuları olan Bill Skarsgard, Javier Botet, Owen Teague gibi usta isimlerde bu filmde yer almaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "O İzle İndirmeden Online Full Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap