November Criminals izle Full HD 720p İndirmeden Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (65)
1,143 Görüntülenme

November Criminals izle Full HD 720p İndirmeden Seyret

November Criminals full izle, November Criminals direk izle, November Criminals filmi izleyenlere gizem, suç ve dram ögelerini bir arada sunarak, ilgi ve merak uyandırmayı başaran yapıtlar arasında yerini almaktadır. Addison isminde bir genç, Washington D.C.'de yaşamaktadır. 18 yaşında olan Addison, bir lisede öğrencidir. Lisede uzun süredir bulunan Addison aynı zamanda yaptıkları nedeniyle çevresindeki herkesi bezdirir. Eğlenmeyi çok seven bu genç adamın sınıf arkadaşının öldürülmesi ile olaylar karışacaktır. Addison ise bu cinayeti araştırma görevini üstlenmiş ve cinayeti kimin işlediğini bulmaya çalışmaktadır. Başına ise oldukça karmaşık olaylar açılacak ve kendini bir dizi gizem dolu olayın içerisinde bulacaktır.

Reklamı Geç
30

November Criminals (2017) Fragman | izlesene.com

November Criminals full izle, November Criminals direk izle, November Criminals filmi izleyenlere gizem, suç ve dram ögelerini bir arada sunarak, ilgi ve merak uyandırmayı başaran yapıtlar arasında yerini almaktadır. Addison isminde bir genç, Washington D.C.’de yaşamaktadır. 18 yaşında olan Addison, bir lisede öğrencidir. Lisede uzun süredir bulunan Addison aynı zamanda yaptıkları nedeniyle çevresindeki herkesi bezdirir. Eğlenmeyi çok seven bu genç adamın sınıf arkadaşının öldürülmesi ile olaylar karışacaktır. Addison ise bu cinayeti araştırma görevini üstlenmiş ve cinayeti kimin işlediğini bulmaya çalışmaktadır. Başına ise oldukça karmaşık olaylar açılacak ve kendini bir dizi gizem dolu olayın içerisinde bulacaktır.
November Criminals filmi, izleyenlere tek solukta izleyebilecekleri bir film olarak sunulmaktadır. İçerisinde bulunan heyecan ve aksiyon ile izleyenleri sürükleyecek, gizem ögeleri ile de bir hayli germektedir. Bu filmin yönetmenliğini Terminal, Hİtchcock, Suçlu Kim, Altın Makas gibi ünlü yapımların da yönetmenliğini yapmış olan Sacha Gervasi üstlenirken, başrolünde ise Uyumsuz serisi, Aynı Yıldızın Altında, Cerrie: Günah Tohumu gibi filmler ile kendini göstermiş olan ve kendini izleyenlere sevdirmiş olan genç Amerikalı oyuncu Ansel Elgort yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Chloë Grace Moretz, David Strathairn, Catherine Keener, Tessa Albertson gibi ünlü isimler de bulunmaktadır. Son dönemin en iyi yapıtlarından biri olan bu film, izleyenler tarafından fazlasıyla ilgi görmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap