Noel Mirası İzle Full HD Tek Parça
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (136)
1,805 Görüntülenme

Noel Mirası İzle Full HD Tek Parça

Yönetmen:

Ernie Barbarash

Oyuncular:

Eliza Taylor, Jake Lacy, Andie MacDowell
Noel Mirası Ellen adındaki bir kızın hikâyesini anlatmaktadır. Ellen babası sayesinde çok rahat ve lüks bir şekilde yaşamaktadır. Ellen bu rahatlığın sonrasında ise babasını kaybetmektedir. Babasını kaybetmesi sonrasın da ise en büyük sorun olarak mirasa sahip olma konusu gelmektedir. Mirasa sahip olmak isteyen Ellen avukatla görüştüğünde avukat mirasın alınabilmesi için babasının bazı şarlar koyduğunu ve bu şartların yerine getirilmeden mirasa sahip olamayacağını söylemektedir. Bu şart ise Ellen babasının doğup büyüdüğü kasabaya gidecek ve şirketlerinden çalışarak parayı o şekilde alacağını belirtmektedir. Ellen ise bu kasabaya geri dönüş yaparak burada yaşamaya ve çalışmaya başlamaktadır. Bu durum sırasında ise Ellen kasabadan biriyle tanışacak ve hayatı tamamen değişikliğe uğrayacaktır. Bu durum sonrasında ise Ellen yeni bir hayata girecektir.

Reklamı Geç
30

Noel Mirası Direk İzle Noel Mirası Tek Parça İzle Noel Mirası Ellen adındaki bir kızın hikâyesini anlatmaktadır. Ellen babası sayesinde çok rahat ve lüks bir şekilde yaşamaktadır. Ellen bu rahatlığın sonrasında ise babasını kaybetmektedir. Babasını kaybetmesi sonrasın da ise en büyük sorun olarak mirasa sahip olma konusu gelmektedir. Mirasa sahip olmak isteyen Ellen avukatla görüştüğünde avukat mirasın alınabilmesi için babasının bazı şarlar koyduğunu ve bu şartların yerine getirilmeden mirasa sahip olamayacağını söylemektedir. Bu şart ise Ellen babasının doğup büyüdüğü kasabaya gidecek ve şirketlerinden çalışarak parayı o şekilde alacağını belirtmektedir. Ellen ise bu kasabaya geri dönüş yaparak burada yaşamaya ve çalışmaya başlamaktadır. Bu durum sırasında ise Ellen kasabadan biriyle tanışacak ve hayatı tamamen değişikliğe uğrayacaktır. Bu durum sonrasında ise Ellen yeni bir hayata girecektir.
Romantik filmler kategorisine iddialı bir giriş yapan Noel Mirası oldukça kaliteli ve başarılı bir film ortaya koymaktadır. Film konusu ve hikâye bakımından ise çok fazla hoşa gidilse de izleme konusunda da bu kadar çok fazla beğeni ve dikkati deüzerine almaktadır. Film aynı zaman da içerisin de komedi türünden bazı sahneler içermesi de izleyen ve izleyecek olan kişilerin sıkılmadan izlemeleri beklenmektedir. Imbd puanı olarak ta 5,7 gibi bir puana sahip olan bu film izleyenlerini mutlu etme konusunda çok başarılı ve kaliteli bir iş ortaya koymaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap