Nocturama: Paris Yanıyor İzle Full HD
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
242 Görüntülenme

Nocturama: Paris Yanıyor İzle Full HD

(2017 Fransa, Almanya ve Belçika )

Yönetmen:

Bertrand Bonello

Oyuncular:

Finnegan Oldfield, Vincent Rottiers, Hamza Meziani
Sıradan alelade bir Paris sabahı herkes işine gidiyor trafik yine aynı seyrinde şehir yine ışıl ışıl ve her zaman olduğu hareketli, aceleci insanlar her sabah olduğu gibi aceleci davranışlarından dolayı birbirlerini fark etmede bile sıkıntı yaşıyorlar. Nocturama: Paris Yanıyor adlı sinema filminde Yaşları henüz 20’nin de altında olan gençler on kişilik bir grup oluşturmuşlar.

Reklamı Geç
60

Nocturama: Paris Yanıyor izle

Sıradan alelade bir Paris sabahı herkes işine gidiyor trafik yine aynı seyrinde şehir yine ışıl ışıl ve her zaman olduğu hareketli, aceleci insanlar her sabah olduğu gibi aceleci davranışlarından dolayı birbirlerini fark etmede bile sıkıntı yaşıyorlar. Nocturama: Paris Yanıyor adlı sinema filminde Yaşları henüz 20’nin de altında olan gençler on kişilik bir grup oluşturmuşlar. Şehirde olağanın dışında olan tek şey ise bu genç yaştaki çocukların hayatlarının baharında sevgililerinin yanlarında olması gerekirken şehrin dört bir yanına bombalar döşüyor olmalarıdır. Huzurlu bir sabaha merhaba diyen Paris halkı ani bir gürültü ile bir anda sarsılmışlardır.


Şehrin bir çok yerinden siyah siyah duman bulutları ile çevrelenmiş ve şehir cayır cayır yanmaya başlamıştır. Şehir bir anda resmen yerle bir olmuştur. Bombaları yerleştiren gençler yakalanacaklarını hiç umursamadan arkadaşları ile birlikte lüks bir gece yaşamak için bir alışveriş merkezinde gizlenirler.

Nocturama: Paris Yanıyor Tek Parça izle


31 Mart 2017 Tarihinde vizyona girecek olan bu film dram ve gerilim türünde senaryoya sahip bir filmdir. Fransa, Almanya ve Belçika yapımı olan bu film sinema seveler için arşivlerinde bulunması gereken filmler arasında yerini alacak olan filmlerden bir tanesi olacağa benzemektedir.Nocturama: Paris Yanıyor  filminin yönetmenliğini Bertrand Bonello’nun üstlendiği bu filmin oyuncularından bazıları Finnegan Oldfield, Vincent Rottiers, Hamza Meziani gibi isimlerden oluşmaktadır

Bir önceki yazımız olan The Mountain Between Us Filmini izle Tek Parça başlıklı filmimizde The Mountain Between Us hakkında bilgiler verilmektedir.

loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Nocturama: Paris Yanıyor İzle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap