Nelyubov izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (123)
1,686 Görüntülenme

Nelyubov izle Türkçe Altyazılı Online Seyret izle

Nelyubov (Sevgisiz) Direk İzle, Nelyubov (Sevgisiz)Full izle, Nelyubov (Sevgisiz), 2017 yılında vizyona giren, Rus yapımı 2 saat 7 dakika uzunluğundaki uzun metrajlı bir filmdir. Dram türünde çekilen Nelyubov (Sevgisiz) filmi, herkesin hayatında yaşayabileceği bir olayın üstünde duruyor. Birbirleriyle bir türlü anlaşamayan Boris’in anne ve babası sürekli bir çatışma içindedir. Birbirlerini artık sevmeyen çift boşanmanın eşiğindedir. Birbirlerine o kadar fazla kafayı takmışlardır ki oğulları Boris’İn bu kavgalardan nasıl etkilendiğini düşünemezler. Bir sevgi kırıntısı bile göremeyen Borıs, kendini çok yalnız hissetmeye başlar. Anne ve babasının bile kendisini umursamadığını düşünen Boris okuldan kaçar. 2 günün sonunda Boris’in okuldan kaçtığını öğrenen ebeveynleri polisi arayarak harekete geçer. Boris’i aramaya başladıktan sonraki süreçte yaptıkları hataları ve çocuklarına göstermedikleri sevginin fakına varmaya başlayan çift, yaptıklarından dolayı çok pişman olacaktır. Film genel olarak kasvetli bir havada geçmektedir. İzledikten sonra etkisinden bir süre çıkamayacağınız başarılı bir dram filmi.
Rapid 2 3 4 5

Reklamı Geç
30Nelyubov (Sevgisiz) Direk İzle, Nelyubov (Sevgisiz)Full izle, Nelyubov (Sevgisiz), 2017 yılında vizyona giren, Rus yapımı 2 saat 7 dakika uzunluğundaki uzun metrajlı bir filmdir. Dram türünde çekilen Nelyubov (Sevgisiz) filmi, herkesin hayatında yaşayabileceği bir olayın üstünde duruyor. Birbirleriyle bir türlü anlaşamayan Boris’in anne ve babası sürekli bir çatışma içindedir. Birbirlerini artık sevmeyen çift boşanmanın eşiğindedir. Birbirlerine o kadar fazla kafayı takmışlardır ki oğulları Boris’İn bu kavgalardan nasıl etkilendiğini düşünemezler. Bir sevgi kırıntısı bile göremeyen Borıs, kendini çok yalnız hissetmeye başlar. Anne ve babasının bile kendisini umursamadığını düşünen Boris okuldan kaçar. 2 günün sonunda Boris’in okuldan kaçtığını öğrenen ebeveynleri polisi arayarak harekete geçer. Boris’i aramaya başladıktan sonraki süreçte yaptıkları hataları ve çocuklarına göstermedikleri sevginin fakına varmaya başlayan çift, yaptıklarından dolayı çok pişman olacaktır. Film genel olarak kasvetli bir havada geçmektedir. İzledikten sonra etkisinden bir süre çıkamayacağınız başarılı bir dram filmi.
Nelyubov (Sevgisiz), IMDB tarafından 7.9 puan almış başarılı bir yapımdır. Film birçok ödüle aday gösterilmiş ve bunların çoğunu kazanmayı başarmıştır. Filmin yönetmenliğini Rus sinemasının dram türündeki en başarılı yönetmenlerinden biri olan Andrey Zvyagintsev yapıyor. Film aslında güzel ve özgün bir biçimde işlenmesi zor bir konuyu benzersiz bir biçimde işliyor. Filmin senaristliğini Oleg Negin ve Andrey Zvyagintsev yapıyor. Filmin Başrollerinde ise Maryana Dpivak, Vladimir Vdovichenkov ve Aleksey Rozin oynuyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap