Nefret Sekizlisi Filmi
8.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 8.0 /10 (1)
7.9 IMDB Puanı 354 Görüntülenme

Nefret Sekizlisi Filmi

(2015 - ABD)

Yönetmen:

Quentin Tarantino

Oyuncular:

Samuel L. Jackson , Channing Tatum , Kurt Russell , Tim Roth , Michael Madsen
Nefret Sekizlisi Filmi vizyon tarihi 8 Ocak 2016’da vizyonda yayını yapılmış bir yapımdır.ABD filmlerinden olarak biliniyor .Filmde ; iç savaş sona erdikten 12 gibi bir süre geçince dağlık bir yerde bir yerde yaşam mücadelesi vermek için çalışan birkaç cellat kılıklı insanın maceralarıyla başlıyor. Bu insanların bilmedikleri bağlarını olması onların hayati tehlikelerle boğuşmasına neden oluyor. Filmde hem havanın hemde insanların köyü halleriyle verilen savaş anlatılıyor. Filmin devamında cezalandırılması için onları adalete vermeyi isterler.Hayatlarını tehdit eden bu kötü grubu Daisy Domerge Reck Rock Kasabasına götürmeye uğraşırlar.Yolda dört farklı kişi bulurlar. Hava şartları iyice kötüleşince yolda buldukları kişilerde işe yaramaz ve kasabaya varamazlar.
Fragman Tek Parça HD

Reklamı Geç
30


Nefret Sekizlisi Filmi vizyon tarihi 8 Ocak 2016’da vizyonda yayını yapılmış bir yapımdır.ABD filmlerinden olarak biliniyor .Filmde ; iç savaş sona erdikten 12 gibi bir süre geçince dağlık bir yerde bir yerde yaşam mücadelesi vermek için çalışan birkaç cellat kılıklı insanın maceralarıyla başlıyor. Bu insanların bilmedikleri bağlarını olması onların hayati tehlikelerle boğuşmasına neden oluyor. Filmde hem havanın hemde insanların köyü halleriyle verilen savaş anlatılıyor. Filmin devamında cezalandırılması için onları adelete vermeyei isterler.Hayatlarını tehdit eden bu kötü grubu Daisy Domerge Reck Rock Kasabasına götümeye uğraşırlar.Yolda dört farklı kişi bulurlar. Hava şartları iyice kötüleşince yolda buldukları kişilerde işe yaramaz ve kasabaya varamazlar.

Nefret Sekizlisi izle

Filmin yönetmeni Quentin Tarantino ‘dur.Yönetmen daha önce Django Unchained adlı çok başarılı eserlerinde görev yapmıştır.Başyapımcıları Harvey Weinstein,Bob Weinstein ve Georgia Kacandestır.Yardımcı yapımcılar ise Coco Francini ve William Paul Clark’tır.Oyuncu kadrosunda Samuel L.Jackson,Kurt Russell,Jenefir JasonLeigh ve Walton Goggins gibi tanınmış starların isimlerini görüyoruz.Filmin senaryosu konusunda çalındı iddiaları ortaya atılmıştır.Bu da çekimini yönetmenin geciktirmesine neden olmuştur.Yönetmenin filmlerinin başarısını elde etmek çok deneyim isteyen bir durumdur.Bu film yönetmenin en gözde projelerindendir.

Nefret Sekizlisi Tek Parça izle

Nefret Sekizlisi filmi 2 saat 48 dakika süren uzun metrajlı filmlerdendir.Macera seven ve sinema izlemeyi alışkanlık etmiş devamlı sinemaseverlere göre filmlerdendir.Film Western türü filmlerdendir. İyi seyirler diliyorum.

Bir önceki yazımız olan Kanlı Elmas izle Tek Parça Full HD başlıklı filmimizde Kanlı Elmas filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Nefret Sekizlisi Filmi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap