Nane Limon Filmi izle 2017
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
493 Görüntülenme

Nane Limon Filmi izle 2017

(2017-Türkiye)

Reklamı Geç
30


Nane Limon filmi 2017 yapımları arasında ve özellikle çocuk takipçilerinin merakla beklediği yapılar arasında yer almaktadır. Film özellikle Türk yapımları arasında başarılı bir animasyon ile oldukça dikkat çekiyor. Ülkemizde çok az animasyon filmin çekilmesi ve bu konuda ki teknolojilerin yeteri kadar kullanamamak, sinema sektöründe ki eksikliklerimiz arasındaydı. Bu film ve benzeri filmler, ülkemizde animasyon yapımcılığının ilerlediğinin aslında ispatıdır.

Animasyon filmleri sadece çocuklar tarafından değil, tüm kitleler tarafından takip edildiği hepimizce bilinmektedir. Bunun en büyük örneği ise rekorları alt üst eden Buz Devri serisidir.

Bu başarılı animasyon filminin 31 Mart 2017 tarihinde yayınlanacağı ve vizyonda yerini alacağını hemen söyleyelim. Filmin geniş kadrosu ve kaliteli seslendirmesi ile şimdiden beğeni toplamaktadır. Ayrıca filmle ilgili fragmanlar ve haberler sitemizde güncellenecek olup, siz sinama severlerin bilgisine sunulacaktır.

Filmin konusunda oldukça eğitici sahneler yer almaktadır. Çocuklarınıza bu filmi izlettirdiğiniz taktirde, çocuklarınız artık sebze yemeye başlayacaktır. Bu kadar iddialı söylüyoruz, zira sebzeleri oldukça benimsetip, sevdirmişler. Bu sebeple eğitici, öğretici ve eğlendirici bu Türk yapımını en azından çocuklarınıza mutlaka izlettirmenizi tavsiye ediyoruz.

Nane Limon filmi Yerli filmler arsında ve 2017 animasyon filmleri arasında şimdiden yerini aldı.

Bir önceki yazımız olan Gölge Film İzle 2016 başlıklı filmimizde
Gölge Film İzle 2016 Türkçe Dublaj hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Nane Limon Filmi izle 2017" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap