Mutlu Canavar Ailesi izle Tek parça 1080p Seyret
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
4.6 IMDB Puanı 3 Görüntülenme

Mutlu Canavar Ailesi izle Tek parça 1080p Seyret izle

Çocuklar için uygun animasyon filmlerinden olduğu onaylanan ‘ Mutlu Canavarlar ‘ nın gösterim tarihi 13 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Komedi, aksiyon ve macerayı birleştiren animasyon filmi İngiltere – Fransa ortak yapımıdır. ‘ Mutlu Canavarlar ailesi ‘ filmi ile hem dünyada hem de ülkemizde oldukça fazla insanı sinema salonlarına çekmeyi başarmış ünlü yönetmen Nick Park tekrar yönetmen koltuğuna oturmuştur.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Mutlu Canavar Ailesi izle

Çocuklar için uygun animasyon filmlerinden olduğu onaylanan ‘ Mutlu Canavarlar ‘ nın gösterim tarihi 13 Nisan 2018 olarak belirlenmiştir. Komedi, aksiyon ve macerayı birleştiren animasyon filmi İngiltere – Fransa ortak yapımıdır. ‘ Mutlu Canavarlar ailesi ‘ filmi ile hem dünyada hem de ülkemizde oldukça fazla insanı sinema salonlarına çekmeyi başarmış ünlü yönetmen Nick Park tekrar yönetmen koltuğuna oturmuştur. Film, kalabalık bir senaryo ekibini barındırmaktadır. Senaristleri; Mark Burton, John O’Farrell ve James Higginson şeklinde sıralamak mümkündür. Orijinal isminin ‘Early Man’ olduğu bilinen Mutlu Canavarlar’ nın ülkemizdeki dağıtım işlerini üstlenen firma ise ‘ Bir Film ‘ dir. Seslendirme kadrosunda bulunan başlıca isimler ise; TomHiddlesson, TimothySpall, Maisie Williams, EddieRedmayne, Mark Williams, Richard Ayoade, GinaYashere, KevinMatadeen, SelinaGriffiths, SimonGreenall, JohnnyVegas şeklindedir.

Mutlu Canavar Ailesi izle

Mutlu Canavarlar, izleyicilerini çok eski zamanlara götürecektir. Filmde; dinozorlar, mamutlar ve daha bambaşka vahşi hayvanlarla yaşamak zorunda kalan insanlar vardır. Bu devirde hayvanlar kadar vahşi olan diğer şey ise insanlardır. İçinde çok fazla birlik olmayan kabilelerden biri tehlike altına girer. Kabile üyelerinden biri ise düşmanın farkına varır. Ailesini ve arkadaşlarını kurtarmak için elinden geleni ardına koymaz. İnsanları toparlamaya çalışmaktan, faklı kabilelerle ittifak kurmaya kadar akla gelebilecek her yolu deneyen adam sonunda günü kurtaracaktır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  Monster Family

  Yayın Tarihi:

  09 Şubat 2018

  Senaryo:

  David Safier, Catharina Junk, David Safier, Benedikt Niemann, Kirstie Falkous, Jens Benecke, Matthias Parchettka

  Resimler

  "Mutlu Canavar Ailesi izle Tek parça 1080p Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap