Müthiş Bir Film İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
10,128 Görüntülenme

Müthiş Bir Film İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Emir Khalilzadeh

Oyuncular:

Gürgen Öz, Murat Eken, Cemal Hünal

Müthiş Bir Film Tek Part İzle


Müthiş Bir Film, adına yakışır şekilde komedi ve eğlence anlamında gerçekten de müthiş bir film. Zaten oyuncu kadrosu ve konusu ile başarılı olacak bir film. Filmin yönetmeni Emir Khalilzadeh genç bir yönetmen. Güzel ve başarılı sahnelerle bizlere filmi yansıtacaktır. Serkan Dağlı’nın, senaryosunu Emir Khalilzadeh ile birlikte yazdığı Müthiş Bir Film tek part izle seçenekleriyle kaçırılmaması gereken bir film. Filmin kadrosu da hayli zengin bir ekipten oluşuyor. Gürgen Öz, Murat Eken, Cemal Hünal, Gaye Gürsel ve Şahika Koldemir gibi ekranlardan ve beyaz perdeden hatırlayacağınız oyuncuların rol aldığı filmde tecrübeli oyuncular Hikmet Karagöz ve Füsun Demirel’i de bulabilirsiniz. Bu oyuncu kadrosu ile de Müthiş Bir Film full hd izle keyfiyle izlenmesi gereken eğlenceli bir filmdir.

Muthis-Bir-Film-İzle

1960 yılları anlatan dönemde iki çocukluk arkadaşı olan Ali Kemal ve Vahi’nin hayallerini gerçekleştirmeye çalıştıklarını izleyeceksiniz. Hayalleri ise bir Yeşilçam filmi çekebilmektir. Yıllardır hayalini kurdukları bu sinema filmini çekebilmek için yaşadıkları macerayı komik bir dille analtan Müthiş Bir Film, gülmenizi sağlayacak yılın son filmlerinden biri.

Tek part izle sahnelerinde Yeşilçam’ın en çok filmlerinin çekilip ilgi gördüğü dönemiz izleyeceksiniz. Bu dönemde kolayca film çekebilecekleri zanneden bu iki arkadaş, Yeşilçam sektörünün içine girdikçe işlerinin zorlaştığını anlayacaklar. Full izle komedi filmlerinden biri olarak hoş ve eğlenceli sahneleri ile gülmeye davet eden bir film. Full hd izle alternatifleri içerisindeki bu filmde başrollerdeki bu iki kafadarın maceralarında giderek artan karmaşa ve çaresizliklerini kahkahalarla izleyeceksiniz.

Muthis-Bir-Film-full-hd-izle

Türk filmlerine ilginin arttığı ve komedi filmlerine ihtiyacımız olduğu şu dönemde tek part izle seçenekleriyle gülebileceğiniz harika bir film. Oyuncu kadrosu ve konusu ile full izle komedi filmlerinden biri olan Müthiş Bir Film tek part izle seçenekleriyle de bizleri güldürecektir.

Müthiş Bir Film Full HD İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Müthiş Bir Film İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap