Muhafız Kardeşler İzle Tek Parça 1080p Seyret
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (74)
1,193 Görüntülenme

Muhafız Kardeşler İzle Tek Parça 1080p Seyret

Yönetmen:

Muhafız Kardeşler full hd izle, Muhafız Kardeşler Türkçe alt yazılı izle Muhafız Kardeşler filmi izleyenleri büyük bir maceraya sürükleyecek bir yapımdır. Seslendirme, görüntü kalitesi ve kullanılan efektler bakımından izleyicilere oldukça keyifli anlar yaşatmaktadır. Bu maceralı animasyon filminde çok eskiden ruhlar insanlar ile birlikte yaşamaktaydı. Ancak teknolojinin gelişmesi ve Dünya’nın oldukça değişmesi sonucunda ruhlar zamanla unutulmuşlardı. Bu ruhların görevi ise insanları çeşitli tehlikelerden korumaktır. Koruyucu kardeşler olarak bilinen Shen Tu ve Yu Lei insanları birçok tehlikeden korurlardı.

Reklamı Geç
30


Muhafız Kardeşler full hd izle, Muhafız Kardeşler Türkçe alt yazılı izle Muhafız Kardeşler filmi izleyenleri büyük bir maceraya sürükleyecek bir yapımdır. Seslendirme, görüntü kalitesi ve kullanılan efektler bakımından izleyicilere oldukça keyifli anlar yaşatmaktadır. Bu maceralı animasyon filminde çok eskiden ruhlar insanlar ile birlikte yaşamaktaydı. Ancak teknolojinin gelişmesi ve Dünya’nın oldukça değişmesi sonucunda ruhlar zamanla unutulmuşlardı. Bu ruhların görevi ise insanları çeşitli tehlikelerden korumaktır. Koruyucu kardeşler olarak bilinen Shen Tu ve Yu Lei insanları birçok tehlikeden korurlardı. Ancak zamanla olarda unutulmuşlardı. Çinli bir çorbacı sayesinde tekrar hatırlandılar. Bu çorbacının dükkânı günlerden bir gün, kötü amaçlı kişiler tarafından sabotaj edilmek istenmiştir. Bu iki kardeş ise tekrardan koruma görevlerini gerçekleştirmek içi Dünya’ya dönmüşlerdir ve artık insanlar tarafından tekrardan hatırlanmaya başlanmışlardır. Film izleyicilerine oldukça keyifli anlar yaşatacaktır. Ruhlar ve insanların tekrardan bir araya gelmesini kaliteli bir şekilde izleyicilere sunan bu yapım, oldukça fazla beğeni almaktadır.

Muhafız Kardeşler 2016 yapım bir Çin filmdir. Film vizyona ise 20 Mayıs 2017 tarihinde girmiştir. Her yaş gurubuna sahip sıcak bir ortamda izlenebilecek komedi, macera ve animasyon türünde oldukça keyif verici bir yapımdır. Filmin yönetmen koltuğunda ise Gary Wang oturmaktadır. Filmin senaristliğini ise Gary Wang, Terrence Stone ve Dan Edelstein yapmaktadır. Kurgu bütünüyle izleyenlere oldukça başarılı bir yapım sunulmaktadır. Filmde birçok başarılı ses sanatçısı bulunmaktadır ve bu isimlerden birkaçı ise Bai-Ke, Mel Brooks ve Mike Birbiglia’dır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Muhafız Kardeşler İzle Tek Parça 1080p Seyret" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap