Mucize Yerli Dram Filmi izle
4.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.0 /10 (1)
7,3 IMDB Puanı 858 Görüntülenme

Mucize Yerli Dram Filmi izle

(2014)

Yönetmen:

Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular:

Talat Bulut, Mert Turak, Mahsun Kırmızıgül

Mucize Yerli Dram Filmi izle


Mucize full izleSanaçılığı bıraktıktan sonra çok başarılı filmler Yapan Mahsun Kırmızıgül Bu kez Mucize Yerli Dram Filmi İle Gözlerimizi yaşartmaya geliyorda diyebiliriz. genellikle siyasi konulları elle alam Mahsun Kırmızıgül gene aynı şekilde tüm hızıyla devam ediyor. 1960'lı yıllarının yoksulluklarını anlatan Mucize Filmi Gerçektende Çok Duygu Yüklü Bir film olmuş diyebiliriz.

mucize-2
Eğe'mizin Çok şirin bir kasabasında öğretmenlik yapan ve doğu bölgesine sürgü yiyen bir öğretmeninde hikayasinin konu alan mucize filmi özürlü bir insanın o yıllarda nasılda dışlandığını hor görültüğünün kanıtı olan film bazı şeylerin hiç olmaması gerektiği kadar mucizelerin olmasından çıkan bir film olarakta dikkatleri çekiyor.

mucize-3
Tüm Erkek Kardeşlerine kız isteyen annasına bana da iste dercesine yalyaran Aziz'in Filmi gibi bir film aslında ama Aziz'in iyi Kalpli olması ona büyük bir mucize saklamaktadır Aziz Babasının Tesadüffen hayatını kurtadığı admın bekar oğlun varmı demesiyle Kısmeti açılır ve kardeşlerinin dalğa geçercesine baktığı Aziz'in Dünyalar Güzeli Bir Eşi Olur ama köyde huzuru bulamayan Aziz eşini de alıp uzaklara gider 7 yıl sonra ise köye döndüğünde onu bir tek Atı Tanıyacaktır Filmkomedi.com Adresinden Full Olarak İzleyebileceğiniz Mucize Yerli Dram Filmi İle Sizleri Başbaşa bırakıyor İyi seyirler diliyoruz..
mucize

Mucize hd izle


Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Mucize Yerli Dram Filmi izle

Mucize full izle

Sanaçılığı bıraktıktan sonra çok başarılı filmler Yapan Mahsun Kırmızıgül Bu kez Mucize Yerli Dram Filmi İle Gözlerimizi yaşartmaya geliyorda diyebiliriz. genellikle siyasi konulları elle alam Mahsun Kırmızıgül gene aynı şekilde tüm hızıyla devam ediyor. 1960’lı yıllarının yoksulluklarını anlatan Mucize Filmi Gerçektende Çok Duygu Yüklü Bir film olmuş diyebiliriz.

mucize-2
Eğe’mizin Çok şirin bir kasabasında öğretmenlik yapan ve doğu bölgesine sürgü yiyen bir öğretmeninde hikayasinin konu alan mucize filmi özürlü bir insanın o yıllarda nasılda dışlandığını hor görültüğünün kanıtı olan film bazı şeylerin hiç olmaması gerektiği kadar mucizelerin olmasından çıkan bir film olarakta dikkatleri çekiyor.

mucize-3
Tüm Erkek Kardeşlerine kız isteyen annasına bana da iste dercesine yalyaran Aziz’in Filmi gibi bir film aslında ama Aziz’in iyi Kalpli olması ona büyük bir mucize saklamaktadır Aziz Babasının Tesadüffen hayatını kurtadığı admın bekar oğlun varmı demesiyle Kısmeti açılır ve kardeşlerinin dalğa geçercesine baktığı Aziz’in Dünyalar Güzeli Bir Eşi Olur ama köyde huzuru bulamayan Aziz eşini de alıp uzaklara gider 7 yıl sonra ise köye döndüğünde onu bir tek Atı Tanıyacaktır Filmkomedi.com Adresinden Full Olarak İzleyebileceğiniz Mucize Yerli Dram Filmi İle Sizleri Başbaşa bırakıyor İyi seyirler diliyoruz..
mucize

Mucize hd izle

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Mucize Yerli Dram Filmi izle" filmine ait 4 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap