Morg Full HD izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (66)
439 Görüntülenme

Reklamı Geç
60


Morg izle, Morg full hd izle Korku ve gerilim türündeki yerli yapımlar arasında yer alan Morg adlı film; metafiziksel ögeleri içeren bir proje olarak kurgulanmış ve sinemaseverlerin karşısına çıkması tasarlanmıştır. Bu film içerisindeki etkileyici sahneler kapsamında da yerli korku türündeki projelere ilgi gösteren sinemaseverlere dayalı bir çalışma olarak da kendini göstermesi sonucu ortaya çıkmıştır.
Morg adlı filmin olay örgüsü ise Zuhal’ın evlilik dışı bir ilişkiden hamile kalması ile başlamış olup; bu durumdan da ilk başlarda sadece annesinin haberi olmuştur. zaman içerisinde Zuhal2in babası da durumu öğrenmiş; Zuhal ile annesini öldürmüştür. Emin karakteri ile filmde yer alan Zuhal’in babasından intikam almak adına Zuhal’in ruhu evde kalmayı sürdürmüş ve olaylar da bu şekilde oluşarak; metafiziksel bir biçimde gerçekleştirmiştir. Zehra’nın ruhu tarafından rahatsız edilen Emin’i de zor zamanlar beklemektedir.
Morg adlı film olay örgüsünün yanı sıra oyuncu kadrosu ile de büyük oranda ilgi çekecek projeler arasında yer almaktadır. Bu film içerisinde yer alacak olan oyuncular Emin Gümüşkaya, Gamze Pelin Gökçe, Banu Ölmez olarak belirlenmiş olup; performansları ile de bu yerli korku film projesi içerisinde de yer alarak; başarılı bir filmi ortaya koyma noktasında gayret etmişlerdir. Tuncer Gürbüz’ün yönetmenliğini yaptığı Morg adlı film de 24 Kasım 2017 tarihinde vizyona girecek ve korku dalındaki yerli filmleri tercih edecek kişilere hitap edeceklerdir.

loading...
  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap