Mile 22 izle
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (2676)
47,488 Görüntülenme

Mile 22 izle izle

Mile 22 (2018)
Zorlu ve güçlü bir ekip olan Mille 22 bulundukları eyalette devlet ile ters düşmektedir. James Silva başında bulunan çetenin çalışmaları ve ellerindeki bilgiler CIA ile aynı değerde olmaktadır. Çünkü Mile 22 çetesi kötü olarak değildi iyi çalışmalarda bulunarak işler yapmaktadır. Çok az kişinin bildiği ve çözümü zor olarak CIA ajansının bilgisine göre ülke geneline zarar verecek bir bilgi ortaya atılmaktadır. Bu bilgi de aynı zamanda 6 şehre yayılarak uzaklaştırılmaktadır. Mile 22 ( 2018 ) izle ile filmin asıl aksiyonlu kısmı burada başlamaktadır. Çünkü Mile 22 çetesi bu bilginin bir kısmına sahip olmaya başlamaktadır. Son olarak bilgilerin tümüne erişim sağlayamadan kendisi kadar güçlü bir çete ekibi ile karşı karşıya gelmektedir. Ölümcül bir savaş içerisinde bulunan Mile 22 çetesinin sonucu aynı zamanda filminde sonucunu belirlemektedir.
Mile 22 ( 2018) Filminin Detayları
Uzun metrajlı aksiyon ve gerilim filmi Mile 22 ( 2018 ) usta yönetmen Peter Berg tarafından yönetilmektedir. Aksiyon konulu filmlerde başarılı olarak Berg daha önce “ The Kingdom” ve Lone Survivor” gibi başarılı filmlerde de yönetmen olarak bulunmaktadır.
14 Eylül 2018 tarihinde vizyona giren filmde zaman olarak 1 saat 35 dakika geçmektedir. İzleyici bu süre içerisinde kendine bağlayan filmin başrol oyuncularında da; Mark Wahlber, Lauren Cohan, Iko Uwais, Ronda Rousey başarılı olarak yer almaktadır.
Fragman 2 3 4 5


  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap