Memoir of a Murderer izle Türkçe Dublaj Full HD
5.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.9 /10 (18)
530 Görüntülenme

Memoir of a Murderer izle Türkçe Dublaj Full HD

Memoir of a Murderer direk izle, Memoir of a Murderer full izle, 2017 yapımı olan Memoir of a Murderer filmi Kim Young-Ha tarafından yazılan gerilim türündeki romandan esinlenerek oluşturulmuş aynı şekilde bir gerilim filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda Won Shin-Yeon gibi başarılı bir yönetmen oturmakta. Ve bu insana doğrudan bir güven veriyor. "The Suspect" de yine aynı şekilde Won Shin-Yeon’un gişe rekorları kıran bir filmidir. Aynı zamanda 2007 yapım olan "Seven Days" filminin de hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenmiştir. Filmin İMDb puanı 6.9/10 olup film 1 saat 58 dakikadır. Filmin toplam bilet gişesi 18,9 milyon USD’ye kadar ulaşmıştır.

Reklamı Geç
30


Memoir of a Murderer direk izle, Memoir of a Murderer full izle, 2017 yapımı olan Memoir of a Murderer filmi Kim Young-Ha tarafından yazılan gerilim türündeki romandan esinlenerek oluşturulmuş aynı şekilde bir gerilim filmidir. Filmin yönetmen koltuğunda Won Shin-Yeon gibi başarılı bir yönetmen oturmakta. Ve bu insana doğrudan bir güven veriyor. “The Suspect” de yine aynı şekilde Won Shin-Yeon’un gişe rekorları kıran bir filmidir. Aynı zamanda 2007 yapım olan “Seven Days” filminin de hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenmiştir. Filmin İMDb puanı 6.9/10 olup film 1 saat 58 dakikadır. Filmin toplam bilet gişesi 18,9 milyon USD’ye kadar ulaşmıştır.
Başrollerini Sol Kyung-Gu, Kim Nam-Gil, Seol Hyun ve Oh Dal-Su’nun paylaştığı gerilim filmi iki yıl boyunca kore filmi meraklılarının beklediği bir filmdi. Filmin konusu ise Byung-Soo (Sol Kyung-Gu) eski bir katildir. Şimdi ise önlemini alamadığı bir hastalığı vardır. Alzheimer olmuştur. Kurbanlarının birinden aldığı ve çok sevdiği Eun-Hee’yi (Seol Hyun) kızı gibi büyütmüştür. Eun Hee(Seol Hyun) ile birlikte yaşamaktadır. Bir trafik kazası geçirir ve bu kaza sonucu tanıştığı adamın katil olduğunu öğrenir. Bu adam sevgili olacağı Tae-Joo’dur. Ama bir gün Eun-Hee’nin erkek arkadaşı Tae-Joo’nun (Kim Nam-Gil) Eun Hee’yi öldürme planının olduğunu hatırlar ve harekete geçer. Eun-Hee’yi korumak için Tae-Joo’yu öldürmeyi planlar ve aynı zamanda anılarını kaybetmemek için bir mücadele verir. Konusu sayesinde insanı farklı yerlere sürükleyebilecek.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap