Memleket Tek Parça Yerli Dram İzle
4.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.7 /10 (3)
6 IMDB Puanı 821 Görüntülenme

Memleket Tek Parça Yerli Dram İzle

(2015)

Yönetmen:

Murat Saraçoğlu

Oyuncular:

Hikmet Karagöz, Şerif Sezer, Osman Sonant
Memleket Tek Parça Yerli Dram İzle filmi 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girdi. Murat Saraçoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturduğu ve oyuncu kadrosunda Hikmet Karagöz, Osman Sonant ve Şerif Sezer yer alan yerli dram filmi Memleket Filmi Anadolu'da geçen hazin bir hikayeyi konu almaktadır. İzleyenlerini göz yaşlarına boğan ve herkeste buruk bir his bırakan Memleket Filmi İMDB puanı olarak 6 alsada izleyiciler tarafından gördüğü ilgi azımsanamayacak kadar büyük.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Memleket Tek Parça Yerli Dram İzle

Memleket Tek Parça Yerli Dram İzle filmi 27 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girdi. Murat Saraçoğlu’nun yönetmen koltuğunda oturduğu ve oyuncu kadrosunda Hikmet Karagöz, Osman Sonant ve Şerif Sezer yer alan yerli dram filmi Memleket Filmi Anadolu’da geçen hazin bir hikayeyi konu almaktadır. İzleyenlerini göz yaşlarına boğan ve herkeste buruk bir his bırakan Memleket Filmi İMDB puanı olarak 6 alsada izleyiciler tarafından gördüğü ilgi azımsanamayacak kadar büyük.

Memleket Tek Parça Yerli Dram İzle

Memleket Full HD İzle

Memleket Full Hd İzle filminin konusuna değinecek olursak. Mehmet Pehlivan Anadolu’da sular altında kalmış bir köyde yaşayan daha sonra geriye kalan köy sakinlerinden birisidir. Eşi Koca Nene ve torunları ile köydeki bir dağın yamacında yaşamaktadırlar. Evleri yüksekte olduğu için sel baskınından kurtulan bu aile yetim kalan torunu Narhanım’a bakmaktadırlar. Oldukça sakin ve sıradan bir hayatları olan bu aile için herşey yolunda gitmektedir. Narhanım okuluna tekne ile gidip gelmekte arada köyde bekçilik yapan Osman gelip gitmektedir. Bunun dışında fazla bir haraketlilik olmayan bu köyde evlerine gelen bir davetsiz misafir ile hayatları değişiri. Mülteci kampından kaçan bir hırsız evlerine girer ve hayatları alt üst olur.

Memleket Full HD İzle

Memleket Direk İzle

Memleket Direk İzle filminin senaryosunu 120 ve 72.Koğuş filmlerinin yönetmenliğini yapmış olan Murat Saraçoğlu yazmıştır. Sınırlı sayıda yayınlanan film çok az sayıda sinemada kendini gösterme fırsatı bulabildi. Yine de gidip seyredenler filme aşık oldu.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Memleket Tek Parça Yerli Dram İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap