MAXİMUM RİDE
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
250 Görüntülenme

MAXİMUM RİDE

(2016 ABD)

Yönetmen:

Jay Martin

Oyuncular:

Allie Marie Evans, Patrick Johnson, Peter O’Brien

Reklamı Geç
30

MAXİMUM RİDE

Maximum filmi 2016 yılı Amerikan yapımı Aksiyon, Macera, komedi türünün güzel bir örneğidir. Film 15 Nisan 2016 sinemaseverlerle buluşmuştur ve süresi 88 dakikadır. Filmin yönetmen koltuğunda dünyaca ünlü yönetmen Jay Martin bulunmaktadır.

maximumride_poster

MAXİMUM RİDE Türkçe Dublaj İzle

Filmin senaristleri; James Patterson ve Angelique Hanus olurken, Filmin oyuncuları ise; Allie Marie Evans, Patrick Johnson, Peter O’Brien üstlenmiştir. Film oldukça keyifli zaman sunarken konusu ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

maximum-ride-izle

MAXİMUM RİDE Full izle

Maximum filminin kısaca konusuna göz atacak olursak; Bazı bilim adaları farklı türler yetiştirmek arzusuyla büyük çalışmalar içine gitmiştirler. Bilim adamları bu çalışmayla insanların DNA’sına %2 kuş DNA’ları ekleyerek melez bir ırk meydana getirmeyi istemektedirler. Bu çalışma için yaşları 14 ile 6 yaş arası çocuklar yetiştirilmiştir. Yapılan çalışmalar meyvelerini kısa sürede verir ve çocukların kanatları birer birer çıkmaya başlar bu olumlu sonuçlar bilim adamlarını çok sevindirir. Deneyler sürekli gözlem altında tutulduğundan dolayı dış dünyayla hiç tanışmaktadırlar. Dış dünya çocuklar tarafından merak uyandırmaktadır ve bu merak onların dış dünyayı keşfetmek için bir maceranın içine sürükler ve bir gün onları çok seven bakıcısı Jep’inde yardımıyla hapis oldukları yerden kaçarak dağda yaşamaya başlarlar. Çocuklar artık özgürdür ve de çok mutludurlar. Çocuklar birbirine oldukça bağlıdır ve bir gün çocukların en küçüğü olan Angel kaçırılıp esir düşer. Sürekli planlar yapmaya başlarlar Angeli kurtarmak için kendilerini bir maceranın içinde bulurlar. Kendi geçmişlerine dair bir takım izleri de keşfetmeye başlarlar.
Maximum Ride fantastik ve bili kurgunun harmanlandığı ve izleyiciler tarafından büyük bir zevkle izlenen bir yapıt özelliği taşımaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "MAXİMUM RİDE" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap