Masa 19 İzle Türkçe Dublaj 720p İzle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (188)
2,865 Görüntülenme

Masa 19 İzle Türkçe Dublaj 720p İzle

Arkadaşının düğününe baş nedime seçilen bir kadın düğün öncesinde çok büyük bir sorun. Nedime olduğu düğündeki damadın arkadaşıyla bir ilişkisi olan bu kadın düğünden kısa süre önce bu ilişkiye son vermektedir. Bu sebepten dolayı ise düğünde istenmeyen kişi olarak seçilmektedir. Fakat arkadaşına verdiği sözü tutarak düğünde dik başlı bir şekilde düğünde görevini üstlenmektedir. Oturtulduğu masa da ise sadece istenmeyen kişilerin masası olduğu anlaşıldığı zaman ise arkadaşlığını sorgulamaya başlamaktadır. O masa da oturan herkes ise neden o masa da oturduğu hakkında bir şeyler anlatırken oradan birine sempati duyan Eloise bu durum sonrasın da ise tekrar romantizm gibi duygulara tekrar geri kazanmaktadır.

Reklamı Geç
30Masa 19 Türkçe Dublaj İzle, Masa 19 Full İzle Arkadaşının düğününe baş nedime seçilen bir kadın düğün öncesinde çok büyük bir sorun. Nedime olduğu düğündeki damadın arkadaşıyla bir ilişkisi olan bu kadın düğünden kısa süre önce bu ilişkiye son vermektedir. Bu sebepten dolayı ise düğünde istenmeyen kişi olarak seçilmektedir. Fakat arkadaşına verdiği sözü tutarak düğünde dik başlı bir şekilde düğünde görevini üstlenmektedir. Oturtulduğu masa da ise sadece istenmeyen kişilerin masası olduğu anlaşıldığı zaman ise arkadaşlığını sorgulamaya başlamaktadır. O masa da oturan herkes ise neden o masa da oturduğu hakkında bir şeyler anlatırken oradan birine sempati duyan Eloise bu durum sonrasın da ise tekrar romantizm gibi duygulara tekrar geri kazanmaktadır.
Abd yapımı olan Masa 19 filmi çok fazla insan hitap etmektedir. Komedi türünde yazılan 2017 filmi çok fazla insanı bünyesinde bulundurmaktadır. Filmde çok fazla ünlü isim bulunmaktadır. Bu ünlü isimler ise filmelrin belirli yüzleri olarak bilinmektedir. Bu yüzler ise çoğu kişinin filmi izlemesinde büyük bir etken olarak bilinmektedir. Filmde oynayan bazı isimler ise Anna Kendrick, Craig Robinson, June Squibb olarak bilinmektedir. Oyuncu kadrosunun dışında ise filmin yönetmeni de çok fazla dikkat çekmektedir. Jeffrey Blitz filmin yönetmenliğini üstlenen başarılı bir kişi olarak bilinmektedir. Bu kadar etkenin yanında ise izleyicilerin tek yapmaları gerek filme gelerek izlemek ve sonrasında ise mutlu bir şekilde sinemadan ayrılmaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap