Marvel Inhumans izle Full HD Tek Parça
4.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.8 /10 (5)
231 Görüntülenme

Marvel Inhumans izle Full HD Tek Parça izle

Marvel's Inhumans filmi sansürsüz Full HD tek parça seyret, Marvel's Inhumans filmi direk 1080p izleMarvel Inhumans filmi bir kralın başından geçen hikâyeleri anlatmaktadır. Bu kral ve ailesi zor günler geçirmeye başlamaktadır. Bu zor günler ise askerin yaptığı darbe ile başlamaktadır. Bu darbe kralın ölümüne kadar gideceğini bilen kral ise çözümü kaçmakta bulmaktadır. Fakat kaçacağı yer ise kimsenin onun bulamayacağı bir yer olması gerekmektedir. Büyük bir kaçış sonrasında ise gideceği yer olarak Hawaii seçmektedir. Bu Hawaii ise mantıklı bir çözüm gelerek ailesi ile oraya gitmektedir. Kral ve ailesi ise artık evlerine dönmek istemektedirler. Bunun için ise büyük bir çalışma sergilerler ve tanıdıkları bütün herkes ile iletişime geçerler. Fakat hiçbir olumlu sonuç elde edememektedir. Bu uğur sırasında ise neler kaybedecekleri büyük bir merak konusu olarak yer almaktadır.

Reklamı Geç
30


Marvel’s Inhumans filmi sansürsüz Full HD tek parça seyret, Marvel’s Inhumans filmi direk 1080p izleMarvel Inhumans filmi bir kralın başından geçen hikâyeleri anlatmaktadır. Bu kral ve ailesi zor günler geçirmeye başlamaktadır. Bu zor günler ise askerin yaptığı darbe ile başlamaktadır. Bu darbe kralın ölümüne kadar gideceğini bilen kral ise çözümü kaçmakta bulmaktadır. Fakat kaçacağı yer ise kimsenin onun bulamayacağı bir yer olması gerekmektedir. Büyük bir kaçış sonrasında ise gideceği yer olarak Hawaii seçmektedir. Bu Hawaii ise mantıklı bir çözüm gelerek ailesi ile oraya gitmektedir. Kral ve ailesi ise artık evlerine dönmek istemektedirler. Bunun için ise büyük bir çalışma sergilerler ve tanıdıkları bütün herkes ile iletişime geçerler. Fakat hiçbir olumlu sonuç elde edememektedir. Bu uğur sırasında ise neler kaybedecekleri büyük bir merak konusu olarak yer almaktadır.
Film severleri ekran başına toplayan Marvel Inhumans ikinci filmi ile izleyenleri ekran başına toplamaktadır. Çok fazla tercih edilen ve sevilen filmin bir diziden uyarlanması ise izleyenlerin daha da fazla dikkatini çekmektedir. Büyük bir başarı örneği sergileyen film ise 1 Eylül 2019 tarihinde izleyenlerinin karşısına çıkması beklenmektedir. Çok fazla tercih edilen ve sevilen filmin ise oyuncu kadrosunda başarılı isimlerden oluşmaktadır. Bu isimlerden bazıları ise Anson Mount, Serinda Swan, Iwan Rheon gibi kaliteli ve başarılı isimler yer almaktadır. Aynı zamanda filmin yönetmenliğini Roel Reiné, Chris Fisher ikili üstlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap