Mars’tan Haberlar Var 2016 Türkçe Dublaj İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.4 IMDB Puanı 1,736 Görüntülenme

Mars’tan Haberlar Var 2016 Türkçe Dublaj İzle

(2016)

Yönetmen:

Dominik Moll

Oyuncular:

François Damiens,Jeanne Guittet,Tom Rivoire,Veerle Baetens,Vincent Macaigne,
50 yaşlarına merdiven dayamış bir adamın hikayesi konu alınıyor. Philippe Mars, yaklaşık 20 senedir aynı iş yerinde çalışarak hayatını kazanmaktadır. Fakat onun çevresi sürekli onun çalışmasına ve yükselmesine engel olmakta, o ise bu durumda bir hayli şikayetçi kalmaktadır. Philippe Mars ailesi için her türlü kılığa girmek zorundadır. Sadece bir baba değil, aynı zamanda bir iş arkadaşı, eski bir koca ve iyi bir kardeş olmalıdır.

Reklamı Geç
30


Marstan Haberlar Var İzle

Güncel filmler kategorisinde yer alan Marstan Haberlar Var izle 2016 yılında vizyona girmiş bir komedi filmidir. Türkçe dublajlı olarak sitemizde yer alan filmin yönetmenliğini Dominik Moll üstlenmiştir. Baş rol oyuncularında oldukça başarılı olması filmin izlenme ve beğenilme sayısını bir hayli arttırıyor. IMDb’den aldığı 6.4 puan ile zirvelere doğru tırmanan filmin konusunda 50 yaşlarına merdiven dayamış bir adamın hikayesi konu alınıyor. Philippe Mars, yaklaşık 20 senedir aynı iş yerinde çalışarak hayatını kazanmaktadır. Fakat onun çevresi sürekli onun çalışmasına ve yükselmesine engel olmakta, o ise bu durumda bir hayli şikayetçi kalmaktadır. Philippe Mars ailesi için her türlü kılığa girmek zorundadır. Sadece bir baba değil, aynı zamanda bir iş arkadaşı, eski bir koca ve iyi bir kardeş olmalıdır.

Marstan Haberlar Var Full izle

Her türlü işi bir arada götürmeye çalışan Mars, ne yazık ki çevresinde ki diğer gezegenlerden dolayı bir türlü işlerini yoluna koyamaz. Hal böyle olunca da zorluklar ve engeller onu daha fazla yormadan kendisini bir anda yörüngenin dışında bulacaktır. Baş rolleri François Damiens, Jeanne Guittet, Tom Rivoire, Veerle Baetens ve Vincent Macaigne’in paylaştığı Marstan Haberler Var Full HD izle filmini sitemizde görüntü kalitesinin en iyi olduğu durumda izleyebilirsiniz. Film hakkında ki ilk düşüncelerinizi yorum yaparak bizlerle paylaşabilirsiniz. Filmkomedi.com herkese keyifli seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar