Mars’tan Haber Var Yabancı Komedi
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (15)
6.4 IMDB Puanı 398 Görüntülenme

Mars’tan Haber Var Yabancı Komedi

(2015 Fransa, Belçika)

Yönetmen:

Dominik Mool

Oyuncular:

François Damiens, Vincent Macaigne, Veerle Baetens, Jeanne Guittet , Tom Rivoire, Olivia Cote, Michel Aumont, Catherine Samie, Philippe Laudenbach, Lea Drucker, Julien Sibre, Oliver Faliez, Eric Boungnon, Gaspard Meier

Reklamı Geç
30

Mars’tan Haber Var Yabancı Komedi

Marstan Haber Var izle ideal bir aile Babası olmaya çalışan Philippe Mars, anlayışlı bir eski koca, Olgun ve arkadaş canlısı bir baba, yardım sever ve neşeli bir iş arkadaşı, romantik ve anlayışlı bir eş olarak neredeyse mükemmel insanı yansıtır. Ancak ailesi ve etrafındakiler o kadarda mükemmel değillerdir. Hatta fazlasıyla tuhaf davranışlarıyla Mars’ı gitgide daha da şaşırtıp çileden çıkarmayı başarabilmektedirler.

indir-1

Mars’tan Haber Var Full İzle

Her şeyin huzurlu ve sakin olması için çabalarken Mars, oğlunun çok katı bir vegana dönüştüğünü öğrenir, kızı ruhlar âlemine ve bilinmeyene merak sarmıştır. Bir gün kız kardeşinin, anne ve babalarının çıplak resimlerini yapıp sattığını öğrenir. Hatta en yakın dostu, Jerome, Mars’ın kulağını koparıp dairesine yerleştirir. Philippe gördüğü ve yaşamak zorunda kaldığı durumlar karşısında çığırından çıkmaya başlayacaktır ve film tam bir Fransız absürt komedisi kıvamına gelecektir.

111070-jpg-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx

Mars’tan Haber Var Full İzle

Marstan Haber Var Full HD izleyebileceğiniz gibi filmin yönetmenliğini daha önce Çekmiş olduğu Harry filmi ile akıllarda kalan, Dominik Mool’un üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda; Başrolde François Damiens, yardımcı rollerde; Vincent Macaigne, Veerle Baetens, Jeanne Guittet küçük oyuncu Tom Rivoire, yıllara meydan okuyan güzel yıldız Olivia Cote, Michel Aumont, Catherine Samie, Philippe Laudenbach, Lea Drucker, Julien Sibre, Oliver Faliez, Eric Boungnon, Gaspard Meier gibi isimleri görmekteyiz.
2015 yılı Fransa ve Belçika ortak yapımı olan Marstan Haber Var filminin dili Fransızca. Avrupa film severlerin ilgisini çekecek olan yapım izleyenlere bol kahkahalı dakikalar yaşatacaktır. İyi seyirler..

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Mars’tan Haber Var Yabancı Komedi" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap