Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House izle
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (54)
6,4 IMDB Puanı 1,135 Görüntülenme

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House izle izle

Türkçe ismiyle, Mark Felt: Beyaz Saray'a Yıkım Getiren Adam filmi 2017 ABD yapımı filmleri arasında yer almaktadır. Bu filmin bir adaylığı bulunmaktadır ve isminden de anlaşılacağı üzere film Mark Felt isminin biyografisidir. Bilindiği üzere Amerika Birleşik Devletleri tarihinde Watergate adında ünlü bir kriz vardır. Bu kriz esnasında gazeticilere bilgi aktaran Mark Gelt'in başından geçen olaylar bu filmde ele alınmaktadır. Bu skandalın içeriği ise, dönemin başkanının rakibi demokrat partinin başkanının telefon konuşmalarını dinlemek için 5 hırsızı binaya sokmasıdır. Bu skandal sonrası Nixon istifasını vermiş; ama ABD tarihinde kara bir leke olarak bu kriz kalmıştır.
Fragman 2 3 4 5

Reklamı Geç
30


Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House izle full hd, Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House izle tek part full hd 1080p,

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House izle Türkçe Dublaj

Türkçe ismiyle, Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam filmi 2017 ABD yapımı filmleri arasında yer almaktadır. Bu filmin bir adaylığı bulunmaktadır ve isminden de anlaşılacağı üzere film Mark Felt isminin biyografisidir. Bilindiği üzere Amerika Birleşik Devletleri tarihinde Watergate adında ünlü bir kriz vardır. Bu kriz esnasında gazeticilere bilgi aktaran Mark Gelt’in başından geçen olaylar bu filmde ele alınmaktadır. Bu skandalın içeriği ise, dönemin başkanının rakibi demokrat partinin başkanının telefon konuşmalarını dinlemek için 5 hırsızı binaya sokmasıdır. Bu skandal sonrası Nixon istifasını vermiş; ama ABD tarihinde kara bir leke olarak bu kriz kalmıştır.

Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House izle Direk Tek Part

Liam Neeson ismini aksiyon filmlerinden tanımaktayız ve bu ismi filmin başrolünde görmekteyiz. Mark Felt ismini canlandıran bu ismin eşi rolünü ise, Diane Lane ismi üstlenmiştir. IMDB’den 6.4 gibi yüksek diyebileceğimiz standartlarda bir puan almayı başaran Mark Felt: The Man Who Brought Down the White House filmi, aldığı puanı sonuna kadar hak ediyor. Filmkomedi.com iyi seyirler diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar