Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (189)
3,271 Görüntülenme

Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam sansürsüz izle, Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam Türkçe Dublaj izle, Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam filmi Washington D.C. eyaletinde ünlü olan Washington Post gazetesinin gazetecilerine zamanında bilgi sızdırmış olan Mark Felt'in hikayesinin beyaz perdeye uyarlamasıdır. Tarihe bu olay Watergate skandalı olarak geçmiştir. Takvimler 1972 yılını gösterdiğinde yaşanmış olan bu olay, o dönemin Amerika Birleşik Devletleri başkanı olan Richard Nixon'ın rakibi olan Demokrat Parti'nin üyelerinin telefon konuşmalarını dinlemek amacıyla Watergate binasına göndermiş olduğu 5 hırsızın, binanın içerisine girerek mikrofon yerleştirmesi olayıdır. Bu kriz nedeni ile Amerika'da büyük protestolar başlamış, parti üyelerinin bu skandalı ortaya çıkarması sonunda da ABD başkanı Nixon, görevinden istifa etmek zorunda kalmıştır.

Reklamı Geç
30Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam sansürsüz izle, Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam Türkçe Dublaj izle, Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam filmi Washington D.C. eyaletinde ünlü olan Washington Post gazetesinin gazetecilerine zamanında bilgi sızdırmış olan Mark Felt’in hikayesinin beyaz perdeye uyarlamasıdır. Tarihe bu olay Watergate skandalı olarak geçmiştir. Takvimler 1972 yılını gösterdiğinde yaşanmış olan bu olay, o dönemin Amerika Birleşik Devletleri başkanı olan Richard Nixon’ın rakibi olan Demokrat Parti’nin üyelerinin telefon konuşmalarını dinlemek amacıyla Watergate binasına göndermiş olduğu 5 hırsızın, binanın içerisine girerek mikrofon yerleştirmesi olayıdır. Bu kriz nedeni ile Amerika’da büyük protestolar başlamış, parti üyelerinin bu skandalı ortaya çıkarması sonunda da ABD başkanı Nixon, görevinden istifa etmek zorunda kalmıştır.
Mark Felt: Beyaz Saray’a Yıkım Getiren Adam filmi gerçekten bir kesit olarak alınmış ve beyaz perdeye uyarlanmıştır. Amerika Birleşik Devletleri hükümetini oldukça derinden sarsan bu skandal nedeni ile de dünyada büyük bir etki yaratan bu olayın tüm sırlarını ortaya çıkaran bu filmde Kara Şövalye Yükseliyor, Schindler’in Listesi, Batman Başlıyor, 96 Saat, Cennetin Krallığı gibi filmlerle kendini gösteren ve sinema severler tarafından ilgi ile takip edilen Liam Neeson yer alırken; filmin yönetmenliğini ise Satılık Çocuklar, Elçiyi Öldür, Parkland gibi filmleri ile oldukça başarılı işler çıkaran Peter Landesman yapmaktadır. Michael C. Hall, Diane Lane, Jason Bateman, Josh Lucas gibi ünlü isimler de filme can vermektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap