Maide’nin Altın Günü izle İndirmeden Online Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (1128)
23,744 Görüntülenme

Maide’nin Altın Günü izle İndirmeden Online Seyret

Yönetmen:

Oyuncular:

Maide'nin Altın Günü direk izle, Maide'nin Altın Günü tek parça izle Maide'nin Altın Günü adlı film komedi ögelerini içeren bir yapım olması ile kendini gösteriyor. Aynı zamanda da bu film kapsamında günlük yaşantılarda yaşanan karmaşıklıkları da komik bir dille ele alan bir film de ortaya çıkıyor.

Reklamı Geç
30


Maide’nin Altın Günü direk izle, Maide’nin Altın Günü tek parça izle Maide’nin Altın Günü adlı film komedi ögelerini içeren bir yapım olması ile kendini gösteriyor. Aynı zamanda da bu film kapsamında günlük yaşantılarda yaşanan karmaşıklıkları da komik bir dille ele alan bir film de ortaya çıkıyor.


Maide’nin Altın Günü adlı filmin ana karakteri olan Maide’nin başından geçen olayları ele alması ile meydana getirilen bir olay örgüsü söz konusu oluyor. Maide’nin Altın Günü içerisindeki Maide karakteri; oldukça titiz ve marifetli bir ev hanımı olarak karşımıza çıkıyor. Yakın çevresinde yaptığı yemeklerle meşhur olan Maide; bir gün altın günü düzenleyecek ve başına gelmeyen kalmayacaktır. Aile yadigarı olan bir gerdanlığı kaybetmesi ile olaylar şekil alacak ve komik bir biçimde de bu filme adapte edilecektir.

Maide’nin Altın Günü adlı film içerisinde Maide’nin gerdanlığı bulmak adına küçük yeğeni Yağmur’dan yardım istemesi üzerine bir liste yapılacak ve şüpheli olan kişilerin isimleri de bu lsite içerisinde yer alacaktır. Daha sonra olaylar gelişerek; komik unsurlarla donatılmış bir film ortaya çıkacaktır. Maide’nin Altın Günü adlı filmin başrolünde yer alan Ezgi Mola; bu filmi ileriye taşımak için etkili bir performans çizgisinde ilerlemektedir. Aynı zamanda da Maide’nin Altın Günü adlı komedi türündeki yapımın yönetmenlik koltuğunda oturan Caner Özyurtlu; filmi daha da ileri seviyeye taşıma konusunda başarılı bir çizgide ilerlemiştir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Maide’nin Altın Günü izle İndirmeden Online Seyret" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap