Magdalalı Meryem İzle Full HD Tek Parça
5.4
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.4 /10 (84)
1,341 Görüntülenme

Magdalalı Meryem İzle Full HD Tek Parça

Magdalalı Meryem full hd izle, Magdalalı Meryem Türkçe alt yazılı izle Magdalalı Meryem filmi tarihi ve dram türünde bir filmdir. Film birinci yüzyılda geçmektedir ve Magdalalı Meryem’in hayatını konu almaktadır. Magdalalı Meryem Yeni Ahit’e göre İsa’nın takipçilerinden biridir. Filmin çoğu bölümü ise kutsal topraklarda geçmektedir. Meryem aile baskısı altında olan biridir ve küçük bir balıkçı kasabasında yaşamaktadır. Bu hayatından ise oldukça sıkılmıştır. Hayatından sıyrılmak ve yeni şeyler öğrenmek istemektedir. Bu nedenle İsa’nın hareketine katılan Meryem, İsa’nın peşinden Kudüs’e gitmektedir.

Reklamı Geç
30


Magdalalı Meryem full hd izle, Magdalalı Meryem Türkçe alt yazılı izle Magdalalı Meryem filmi tarihi ve dram türünde bir filmdir. Film birinci yüzyılda geçmektedir ve Magdalalı Meryem’in hayatını konu almaktadır. Magdalalı Meryem Yeni Ahit’e göre İsa’nın takipçilerinden biridir. Filmin çoğu bölümü ise kutsal topraklarda geçmektedir. Meryem aile baskısı altında olan biridir ve küçük bir balıkçı kasabasında yaşamaktadır. Bu hayatından ise oldukça sıkılmıştır. Hayatından sıyrılmak ve yeni şeyler öğrenmek istemektedir. Bu nedenle İsa’nın hareketine katılan Meryem, İsa’nın peşinden Kudüs’e gitmektedir. Kudüs’te Meryem’i yepyeni bir hayat beklemektedir. İsa’nın karizmatikliğinden etkilenen genç kız onun öğretilerini takip etmeye başlamıştır. Meryem kendisini Kudüs’te ve Hristiyanlığın başlangıcında kendini bulmaktadır. Film Hristiyalığın başlangıcını ve Meryem’in hayatını oldukça başarılı bir şekilde ele almaktadır. Meryem’in hayatı izleyenlere oldukça kaliteli bir şekilde aktarılmaktadır. Mandalalı Meryem’i Rooney Mara canlandırmaktadır. Film etkili hayat hikâyesi ile izleyicileri büyüleyecektir.

Magdalalı Meryem 2018 yapım bir İngiliz filmidir. Filmin vizyon tarihi ise 4 Mayıs 2018’dir. Filmin yönetmeni ise Garth Davis’dir. Filmin senaryosunu ise Philippa Goslett ve Helen Edmundson paylaşmaktadırlar. Filmin müziğini ise Hildur Guonadottir üstlenmektedir. Filmin kadrosunda ise birçok ünlü isim bulunmaktadır. Bu isimlerden birkaçı ise Rooney Mara, Joaquin Phoenix ve Chiwetel Ejiofor’dır. Film tarih severleri oldukça etkileyecek bir yapımdır. Her sahnesi tarih kokan bu film izleyenlerin oldukça hoşuna gidecektir. Dram ve tarihin mükemmel bir harmanı sonucu ortaya çıkmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Magdalalı Meryem İzle Full HD Tek Parça" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap