Made In France
6.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 6.0 /10 (1)
6.2 IMDB Puanı 393 Görüntülenme

Made In France

(2015)

Yönetmen:

Nicolas Boukhrief

Oyuncular:

Dimitri Storoge, François Civil, Malik Zidi, Nassim Si Ahmed

Made in France izle


Bu hücreyi bir gazeteci tespit ediyor ve pol,ise haber veriyor. Gerçekçiliği ile dikkat çeken bu polisiye film, farkli kökenlerden, farklı yaş gruplarından genç Müslümanların nasıl bu işe alet edildiklerini, nasıl silahlı mücadeleye çekildiklerini ve şehirdeki kaosun nasıl işlediğini anlatıyor.

Reklamı Geç
30


Made in France izle

Yönetmenliğini Nicolas Boukhrief’in yaptığı en iyi filmlerden biridir.
13 Kasım’da yaşananlarla paralellik taşıyan ve 2014’te çekilen bu film, Afganistan’dan Fransa’ya gelen bir terörist grubundaki İslamcı gençlerin Paris’in göbeğinde cihatçı bir islam birliği oluşturarak şehirde bir kaos yaratacaklardır. Ağır silahların olduğu bir cephanelik ve saklanabilecekleri bir hücre kuracaklar ve şehire kaosu getireceklerdir. Made in France Full hd izleyin
maxresdefault

Made in France izle

Bu hücreyi bir gazeteci tespit ediyor ve pol,ise haber veriyor. Gerçekçiliği ile dikkat çeken bu polisiye film, farkli kökenlerden, farklı yaş gruplarından genç Müslümanların nasıl bu işe alet edildiklerini, nasıl silahlı mücadeleye çekildiklerini ve şehirdeki kaosun nasıl işlediğini anlatıyor. İzleyelim, Görelim… Made in france hd izleyin.
11172015-made-in-france-m_3
Filmkomedi.com ile filmleri full hd izleyebilirsiniz İyi Seyirler Diler.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Made In France" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap