Mad Max: Fury Road Türkçe İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
250 Görüntülenme

Mad Max: Fury Road Türkçe İzle


Reklamı Geç
30

Selamlar film komedi takipçileri bugün sizlerle çok efsane bir film ile karşınızdayım.Ülkemizde Çılgın Max: Öfkeli Yol olarak da bilinen bu film, George Miller tarafından yazılmış ve yönetmenliği yapılmıştır. 15 Mayıs 2015 tarihinde Türkiye ve ABD’de vizyona giren filmin süresi 120 dakikadır. Avustralya yapımı post apokaliptik kategorinde bir aksiyon tarzında bir filmdir. Çocuklar ve yetişkinler için uygun olan film, türünün en iyi yapım ve senaryosundan biridir.

Mad-Max

Çılgın Max Öfkeli Yol filmi, bu serinin dördüncü yapımıdır. Max Rockatansky kişisi için rol alan Tom Hardy, Charlize Theron ve Hugh Keays başrol oyuncularıdır. Filmin konusu ise nükleer savaş sonrasında dünyada çöllerin artmış ve su sorunları çıkmıştır. Max karakteri, eşi ve çocuğu öldükten sonra rahatlık bulmak isterken Savaş Çocukları tarafından tutsak edilir. Max, bu bölgede su ve benzinin elinde olduğu hükümdar Ölümsüz Joe’nin alanında kan torbası  konumunda tutulmuştur.

Buradan kurtulmaya çalışan Max, daha sonra Joe’nin elindeki tüm kaynakları ele geçirmeyi hedeflemiştir. Film, 2015’den beri 10’dan fazla ve ayrıyeten filmde karakterleri canlandıran kişiler ödül kazanmıştır. Filmde yer alan bütün müzikler Junkie XL tarafından oluşturulmuştur. Film,  eleştiriler değerlendirildiği zaman 10/8.6 puan almıştır. Ayrıca bu filmin devamı olacağı resmi yetkililer tarafından açıklandı. Birden fazla tema içeren film, yapım aşamasında kullanılan tekniklerle çok gerçekçi içerik ve yapıt oluşturulmuş oldu.

Mad-Max-Fury-Road

Çılgın Max: Öfkeli Yol yapıtı izleyiciler tarafından çok sevildi ve izlendi. Kaliteli bir yapım olan bu film, sinema gişelerinde en çok seyredilen filmlerden biri oldu. İzleyiciler tarafından çok beğenilen bu film, başka serilerin de çekilmesi için yapımcılara çokça talep var. Siz de bu filmi izleyerek keyifli dakikalar geçirebilirsiniz ve hiç unutamayacağınız bir yapıt seyretmiş olursunuz. Eleştirmenler tarafından bu filmin izlenmesi tavsiye edilmektedir.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Mad Max: Fury Road Türkçe İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap