MACERACILAR KULÜBÜ
4.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.3 /10 (10)
7.5 IMDB Puanı 488 Görüntülenme

MACERACILAR KULÜBÜ

(2015)

Yönetmen:

Tomasz Szafranski

Oyuncular:

Kamila Buialska, Franciszek Dziduch, Ewa Gorzelak, Mikolaj Grabowski, Peter Jakubow

Maceracılar Kulübü İzle


Kornel ve Max, yaz tatilleri için bir plan ortaya atarlar. Bu plan evde bilgisayar başında eğlenmekten ibaretti ama çılgın amcaları Dionizy, onlarla ilgili bir plan yapmıştı. Bu plandan Kornel ve Max’ ın sonradan haberleri olacak ama iş işten geçmiş olacak. Çılgım amca Dionizy, bir aile definesinin peşindedir ve bu plana Kornel ve Max’ da dahildir. Çılgın amcanın bu planını sadece onlar bilmiyordu.

Reklamı Geç
30macera-avcilari

Maceracılar Kulübü İzle

Kornel ve Max, yaz tatilleri için bir plan ortaya atarlar. Bu plan evde bilgisayar başında eğlenmekten ibaretti ama çılgın amcaları Dionizy, onlarla ilgili bir plan yapmıştı. Bu plandan Kornel ve Max’ ın sonradan haberleri olacak ama iş işten geçmiş olacak. Çılgım amca Dionizy, bir aile definesinin peşindedir ve bu plana Kornel ve Max’ da dahildir. Çılgın amcanın bu planını sadece onlar bilmiyordu. Peşinde iki tane hırsız vardır. Çılgın amca Dionizy, Kornel ve Max’ ı alarak çılgın bir define avına çıkar. Bakalım bu define avında kazanan kim olacak?
adventure-club_668_330_80_int_s_c1
Yönetmen koltuğunda Tomasz Szafranski’ nin yönettiği ve Başrollerinde Kamila Buialska, Franciszek Dziduch, Ewa Gorzelak, Mikolaj Grabowski ve Peter Jakubow’ un oynadığı macera konusunun full işlendiği bu film bizi 98 dakika boyunca ekrana kilitleyecektir.
cv-fivexiai_12e
İzleyelim, Görelim…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "MACERACILAR KULÜBÜ" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap