Lütfen Beklemede Kal izle Türkçe Altyazılı Online Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (120)
2,018 Görüntülenme

Lütfen Beklemede Kal izle Türkçe Altyazılı Online Seyret

Lütfen Beklemede Kal sansürsüz izle, Lütfen Beklemede Kal filmini izle, Lütfen Beklemede Kal filmi izleyenlerine dram ve komedinin birleşimi 2017 yılının en iyi yapımları arasına girmiş bir Amerika Birleşik Devletleri yapımı filmdir. Oldukça komik sahneleri ile beraber izleyenleri güldürürken aynı zamanda da dram dolu anlar ile izleyenlere düşündürücü dakikalar yaşatmaktadır. Filmde anlatılan konu da izleyenlerin oldukça fazla ilgi çekmektedir. Otistik bir genç kadın olan Wendy, evde yaşadığı kapalı hayattan sıkılmış ve artık kendi ayakları üzerinde duracağına inanarak bakıcısı Socttie'den kaçmaya karar vermiştir. Wendy bu girişiminde başarılı olmuş ve bakıcısından kaçmıştır. Uzun yıllardan beri yazmakta olduğu el yazılarını ise bir yarışmaya iletmek istemektedir. Bunu başarmak için ise kendi dramatik dünyasında akıl almaz bir yolculuğa çıkmaktadır. Bu yolculukta onu neler beklediğinden ise haberi yoktur.

Reklamı Geç
30


Lütfen Beklemede Kal sansürsüz izle, Lütfen Beklemede Kal filmini izle, Lütfen Beklemede Kal filmi izleyenlerine dram ve komedinin birleşimi 2017 yılının en iyi yapımları arasına girmiş bir Amerika Birleşik Devletleri yapımı filmdir. Oldukça komik sahneleri ile beraber izleyenleri güldürürken aynı zamanda da dram dolu anlar ile izleyenlere düşündürücü dakikalar yaşatmaktadır. Filmde anlatılan konu da izleyenlerin oldukça fazla ilgi çekmektedir. Otistik bir genç kadın olan Wendy, evde yaşadığı kapalı hayattan sıkılmış ve artık kendi ayakları üzerinde duracağına inanarak bakıcısı Socttie’den kaçmaya karar vermiştir. Wendy bu girişiminde başarılı olmuş ve bakıcısından kaçmıştır. Uzun yıllardan beri yazmakta olduğu el yazılarını ise bir yarışmaya iletmek istemektedir. Bunu başarmak için ise kendi dramatik dünyasında akıl almaz bir yolculuğa çıkmaktadır. Bu yolculukta onu neler beklediğinden ise haberi yoktur.
Lütfen Beklemede Kal filmi izleyenlerini konusu ile başka bir dünyaya taşırken aynı zamanda oyuncuları ile de ilgileri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Filmde başrol olarak Alacakaranlık film serisinde yer alan ve aynı zamanda Gazap Ateşi, Dünyalar Savaşı gibi oldukça beğenilen filmlerde almış olduğu rollerle sinema severlere kendini sevdiren güzel ve genç oyuncu Dakota Fanning yer alırken, Helen Hunt, Alice Eve, Toni Collette, Jessica Rothe gibi ünlü isimler filmi süslemektedir. Filmin yönetmenliğini ise Aşk Seansları, Suurrogate, Devasa Balık gibi filmlerin de yönetmenliğini üstlenmekte olan Ben Lewin üstlenmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap