Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası izle Tek Part İndirmeden Seyret
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (116)
1,496 Görüntülenme

Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası izle Tek Part İndirmeden Seyret

Yönetmen:

Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası direk izle, Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası Türkçe Dublaj izle, Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası filmi izleyenleri tarafından oldukça beğenilen animasyon filmlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin oldukça ilginç bir konuyu ele alması da izleyenlerin meraklarını uyandırmaktadır. Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası filmi 09.02.2018 tarihinde vizyona girmesi planlanan İtalyan yapımı bir animasyon olarak göz önüne çıkmaktadır. Leonardo, Vinci'de yaşayan küçük bir mucittir. Gününün büyük bir kısmını çeşitli icatlar ve buluşlar yaparak geçirmektedir. En iyi arkadaşı olan Lorenzo da bu konuda Leonardo'ya destek olmakta ve buluşlarını geliştirmesinde yardımcı olmaktadır. Gioconda ise Leonardo ve Lorenzo'nun yapmış olduğu bu buluşlarla dalga geçmektedir. Bu üç yakın arkadaş sakin, huzurlu ve eğlenceli bir hayat sürmektedir. Derken bir anda şehre gelen bir kişi, bu üç arkadaşın kafasında soru işaretleri bırakacak bir konudan bahsedecektir. Artık dostlarımızın hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Kayıp bir hazinenin peşinden büyük bir maceraya sürüklenecek olan bu üç arkadaş, ilginç olaylarla karşılaşacaktır.
Fragman 2 3

Reklamı Geç
30Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası direk izle, Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası Türkçe Dublaj izle, Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası filmi izleyenleri tarafından oldukça beğenilen animasyon filmlerinden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin oldukça ilginç bir konuyu ele alması da izleyenlerin meraklarını uyandırmaktadır. Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası filmi 09.02.2018 tarihinde vizyona girmesi planlanan İtalyan yapımı bir animasyon olarak göz önüne çıkmaktadır. Leonardo, Vinci’de yaşayan küçük bir mucittir. Gününün büyük bir kısmını çeşitli icatlar ve buluşlar yaparak geçirmektedir. En iyi arkadaşı olan Lorenzo da bu konuda Leonardo’ya destek olmakta ve buluşlarını geliştirmesinde yardımcı olmaktadır. Gioconda ise Leonardo ve Lorenzo’nun yapmış olduğu bu buluşlarla dalga geçmektedir. Bu üç yakın arkadaş sakin, huzurlu ve eğlenceli bir hayat sürmektedir. Derken bir anda şehre gelen bir kişi, bu üç arkadaşın kafasında soru işaretleri bırakacak bir konudan bahsedecektir. Artık dostlarımızın hayatı eskisi gibi olmayacaktır. Kayıp bir hazinenin peşinden büyük bir maceraya sürüklenecek olan bu üç arkadaş, ilginç olaylarla karşılaşacaktır.
Ünlü yönetmen Sergio Manfio’nun yönetmenliğini üstlendiği Leo Da Vinci: Mona Lisa Macerası filmi, ünlü mucit ve ressam Leonardo Da Vinci’den esinlenerek beyaz perdeye uyarlanmıştır. Film Türkçe Dublaj seçeneği ile beyaz perdeye geleceği gibi dublajda ünlü oyuncu Evrim Akın ve birçok dizi ve filmde seslendirmenlik yapmış olan Harun Can gibi isimler yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap