Lanetli Anahtar Filmi İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
718 Görüntülenme

Lanetli Anahtar Filmi İzle

(Türkiye)

Yönetmen:

Hasan Gökalp

Oyuncular:

Zeynep Buse Kale, Hasan Gökalp, Ayça Büsküvütçü
Bir korku serisi olarak 12 Ağustos 2016 tarihinde vizyona girmeye hazır olan Lanetli Anahtar filmi ile korku türünün en güzel örneklerinden biri ile karşılaşmış olacaksınız. Bir anahtar üzerine kurulu olan bu filmde konu sıradışı bir korku konusunu gözler önüne serecektir.

Lanetli-Anahtar-Filmi

Henüz fragmanıyla dahi pek çok seyirciye kendini izleten film, vizyona girince milyonlarca seyirciyi ekranlara bağlayacağından hiç şüphe yoktur. Lanetli Anahtar filminde roller ise üniversiteli öğrenciler arasında geçmektedir. Birtakım üniversiteli öğrenci grubu üniversite yıllarının iyi geçtiğine dair sohbete başlarlar. Bu sohbete başlamış olmalarına rağmen henüz hala son sınıfta üniversite okumaktadırlar.

Artık kaldıkları evden mezun olacakları için çıkmaya karar verirler ve eşyalarını ev sahibine teslim ederler. Eşyaları ev sahibi depo gibi bir bölüme kaldırır ve ihtiyaçları olduğu zaman alabileceklerini söyler. Eşyaların bulunduğu katta bir de blok vardır ve bu bloğa ait tek bir anahtar mevcuttur. Öğrencilerden biri birgün otururken kanepe arkasına telefon düşürür ve telefonu almak istediklerinde enteresan bir anahtar bulurlar. Bu anahtarın o bloğa ait olduğunu anlarlar ve gidip açmaya karar verirler.

Lanetli-Anahtar

Artık bu anahtar hem bulundukları yerlere hem de tüm hayatlarına lanet getirecektir. Bloğu açıp kilitledikten sonra içeride neler olduğundan habersiz hayatlarına devam ederler. Ancak içeride olup biten korkunç durumlar tüm hayatlarını mahvedecek ve kabusa döndürecektir. İşte film tam olarak burada başlar. Başrolde yer alan Yaşar Alptekin, Ayfer Çalgıcı, Elçin Atamgüç, Caner Toygar ve Hasan Gökalp gibi pek çok ünlü isim vardır. Film vizyona girdiği andan itibaren çok ilginç ve bir o kadar da kaliteli bir korku türü film izlemiş olacaksınız. Kat ve kat memnun olarak sinema salonunuzdan ayrılmış olacaksınız.

Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Lanetli Anahtar Filmi İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap