Kuyu yerli film fragman
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
8.10 IMDB Puanı 355 Görüntülenme

Kuyu yerli film fragman

(2016 Türkiye)

Yönetmen:

Serdar Bardakçı

Oyuncular:

Murat Ercanlı, Oğuzhan Yücel, Dilara Duman, Neman Asgari, Mert Kurt, Mehmet Yaşuru, Özlem Şahin, Olgun Tosun

Reklamı Geç
30

Kuyu yerli film fragman

Kuyu yerli filmi korku ve gerilim kategorisinde yer almaktadır. Yönetmenliğini Serdar Bardakçı’ nın yapmış olduğu filmin senaristi Mehmet Beşir Çengelli’ dir. Oyuncu kadrosunda Murat Ercanlı, Oğuzhan Yücel, Dilara Duman, Neman Asgari, Mert Kurt, Mehmet Yaşuru, Özlem Şahin ve Olgun Tosun yer almaktadır.

kuyu-2016-teaser-fragman_9496068-4670_1920x1080

Kuyu yerli film fragman izle

Kuyu Filmin genelinde gizemli olayların geçtiğine tanık ediliyor. Sarıhacılar köyünde yaşayan Melahat Hanım, eşi Mehmet Efendi’nin genç yaşta hayatını kaybetmesiyle oğlu Ömer ile tek başına kalır. Eşinin ani ölümüyle yapayalnız kalan Melahat Hanım tüm hayatını oğlu Ömer’ e adar. Genç ve güzel bir kadın olan Melahat köydeki geçimini köydeki diğer kişilerin dikiş işlerini yaparak sağlamaya çalışır. Bir yandan da ev işleri ile uğraşır. Oğlu Ömer ise küçük yaşta babasını kaybetmenin üzüntüsüyle durgunlaşır.

images

Kuyu fragman izle

Yaşıtlarına göre çok olgun bir çocuk haline gelir. Son zamanlarda okuldaki tüm öğrenciler arasında Sarıhacılar köyünde yaşanan gizemli olaylardan bahsetmektedirler. Bu yüzden tüm çocuklar korku içindedirler. Fakat Ömer diğerlerine göre daha cesur olup bu gizemli olayları fazlasıyla merak etmektedir. Öğretmenleri Leyla bir gün tüm öğrencilerinden hikaye yazmalarını ister. Ömer çok merak ettiği için gizemli bir hikayenin peşinden gider. Bunun üzerine Kuyulu Köyünün delisi olan Kambur Ali’nin gizemli hikayesini öğrenmek için bilgi toplamaya başlar. Ancak bu hikayenin peşinden gitmek Ömer için büyük korkuların başlamasına neden olacaktır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kuyu yerli film fragman" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap