Kuyu Tek Parça Yerli Korku İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 1 Yorum 3,333 Görüntülenme

Kuyu Tek Parça Yerli Korku İzle

(2016)

Yönetmen:

Serdar Bardakçı

Oyuncular:

Murat Ercanlı, Oğuzhan Yücel, Dilara Duman
Serdar Bardakçı'nın yazıp yönettiği Kuyu Tek Parça Yerli Korku İzle filmi 25 Kasım 2016 tarihinde vizyona girdi. Gerilim ve korku kategorisinde gösterilen filmin konusu ise bir köyde gerçekleşen gizemli olayların zamanla köyün üzerine çöken kara bir lanete dönüşmesinidir. Serdar Bardakçı'nın 2013 ypaımı Her Şey Yolunda filminden sonra 2.filmi olan Kuyu Filmi Antalya'nın ilk korku filmi olarak geçiyor. Antalya ilinde pek çok ara çekimlerin yapıldığı filmler olsada tamamı Antalya'da çekilen ilk yerli film olarak tarihe geçiyor.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Kuyu Tek Parça Yerli Korku İzle

Serdar Bardakçı’nın yazıp yönettiği Kuyu Tek Parça Yerli Korku İzle filmi 25 Kasım 2016 tarihinde vizyona girdi. Gerilim ve korku kategorisinde gösterilen filmin konusu ise bir köyde gerçekleşen gizemli olayların zamanla köyün üzerine çöken kara bir lanete dönüşmesinidir. Serdar Bardakçı’nın 2013 ypaımı Her Şey Yolunda filminden sonra 2.filmi olan Kuyu Filmi Antalya’nın ilk korku filmi olarak geçiyor. Antalya ilinde pek çok ara çekimlerin yapıldığı filmler olsada tamamı Antalya’da çekilen ilk yerli film olarak tarihe geçiyor.

Kuyu Tek Parça Yerli Korku İzle

Kuyu Full HD İzle

Kuyu Full HD İzle filminin oyuncu kadrosuna baktığımızda pek çok yeni isim görüyoruz. Son yıllarda çıkan pek çok korku filminde adı geçen Murat Ercanlı’nın bu filmde de yer alması beni hiç şaşırtmadı açıkcası. Onun dışında ilk defa beyazperde de kendilerine şans bulan Oğuzhan Yücel ve Dilara Duman için ise Kuyu Filmi ayrı bir önem taşıyor.

Kuyu Full HD İzle

Kuyu Direk İzle

Kuyu Direk İzle filminin konusuna detaylı olarak bakalım. Genç yaşında vefat eden Mehmet Efendi’nin yokluğunu çocuklarına hissettirmemeye çalışan Melahat Hanım oğlu Ömer için varını yoğunu ortaya koyar. Ailesinin geçimini sağlamak için köyün dikiş işleriyle ilgilenirken bir yandanda ev işlerine yetişmeye çalışır. Komşu köylerden biri olan Sarıhacılar köyünde gizemli olayların gerçekleştiği haberi heryere yayılmaya başlar. Okuldaki çocuklar bu durumu ne kadar merak etsede korkarlar. Herkesten daha cesur olduğunu düşünen Ömer ise bu olayı merak ederek neler olduğunu araştırmaya başlar.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Resimler

  "Kuyu Tek Parça Yerli Korku İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap

  Yorumlar (1)