Kutsal Takim – Holy Goalie izle Sansürsüz Full Hd Tek Part
5.3
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.3 /10 (169)
4,618 Görüntülenme

Kutsal Takim – Holy Goalie izle Sansürsüz Full Hd Tek Part izle

Kutsal Takim - Holy Goalie direk full hd izle, Kutsal Takim - Holy Goalie tek parça 1080p sansürsüz izle, Sinema sevenlerin son yıllarda oldukça fazla ilgi göstermekte olduğu İspanyol sinemasında yer alan ve son derece komik konusu ile izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatmakta olan Kutsal Takim - Holy Goalie filmi, komedi dalında izleyenlerine sunulmaktadır. Konusu ile izleyenlerde merak uyandıran filmde, bir manastırın yıkılmaması için papazların girmiş olduğu mücadele anlatılmaktadır. Manastırda yaşamakta olan papazlar, manastır üzerinde hak iddiasında bulunan kişiler ile karşı karşıya kalır.

Reklamı Geç
30


Kutsal Takim – Holy Goalie izle

Kutsal Takim – Holy Goalie direk full hd izle, Kutsal Takim – Holy Goalie tek parça 1080p sansürsüz izle, Sinema sevenlerin son yıllarda oldukça fazla ilgi göstermekte olduğu İspanyol sinemasında yer alan ve son derece komik konusu ile izleyenlere kahkaha dolu anlar yaşatmakta olan Kutsal Takim – Holy Goalie filmi, komedi dalında izleyenlerine sunulmaktadır. Konusu ile izleyenlerde merak uyandıran filmde, bir manastırın yıkılmaması için papazların girmiş olduğu mücadele anlatılmaktadır. Manastırda yaşamakta olan papazlar, manastır üzerinde hak iddiasında bulunan kişiler ile karşı karşıya kalır. Manastırın yıkımını engellemek adına bir dava açılır ve bu davada papazlar manastırın yıkımının çok kötü bir şey olduğunu anlatmaya çalışır. Bir türlü ikna olmayan hak sahipleri ve papazlar arasında bir anlaşma yapılır. Bu anlaşmaya göre bir futbol müsabakası düzenlenecektir ve müsabakanın kazanan tarafının dediği olacaktır. Eğer papazlar maçı kazanırsa, manastırın yıkımı duracak ve otel yapımı engellenecektir. Ancak papazlar maçı kaybederse, hak sahipleri kaldı yerden işlerine devam edecektir.

Kutsal Takim – Holy Goalie Direk İzle

Futboldan kesinlikle anlamayan ve futbol namına hiçbir fikri olmayan papazlar, bir futbol takımı kurarlar. Manastırı kurtarmak için de canla başla antrenmanlarına başlarlar. Ancak karşılarında futbol anlamında son derece yetenekli kişileri gördüklerinde ise işler değişecektir. Bu anlar ise izleyenlere oldukça komik anlar yaşatacaktır. filmkomedi.com iyi seyirler diler…

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap