Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance izle Tek Parça 1080p Seyret
5.8
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.8 /10 (50)
6.0 IMDB Puanı 4,760 Görüntülenme

Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance izle Tek Parça 1080p Seyret

Kusursuz Sevgili - My Perfect Romance direk sansürsüz full hd izle, Kusursuz Sevgili - My Perfect Romance izle tek part 1080p, Romantik filmler arasında sinema sevenleri oldukça fazla etkilemeyi başaran Kusursuz Sevgili - My Perfect Romance adlı filmde, Vivian Blair isimli bir uzman, üzerinde yıllardır uğraşmakta olduğu bir program sayesinde birbirlerine en uyumlu kişilerin eşleştiği bir algoritma geliştirmiş, bunun üzerine de birbirini sevebilecek insanları eşleştirmeyi başarmıştır. Algoritma sayesinde şirket CEO'su ise büyük paralar kazanmayı planlamaktadır. Programın işe yarayıp yaramadığını görmek için de denemelere başlarlar. Denemeler sonucunda da uygulamayı yürürlüğe koyarak, artık insanların mutlu olması yönünde katkı sağlamayı düşünmektedirler. My Perfect Romance adını vermiş oldukları bu uygulama sayesinde birçok insanın mutluluğunun kapısını aralayabilecekleri aynı zamanda da yüksek kazançlar elde edebilecekleri bir uygulamayı yapmışlardır.
Fragman 2 3 4 5 6 7

Reklamı Geç
30


Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance izle

Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance direk sansürsüz full hd izle, Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance izle tek part 1080p, Romantik filmler arasında sinema sevenleri oldukça fazla etkilemeyi başaran Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance adlı filmde, Vivian Blair isimli bir uzman, üzerinde yıllardır uğraşmakta olduğu bir program sayesinde birbirlerine en uyumlu kişilerin eşleştiği bir algoritma geliştirmiş, bunun üzerine de birbirini sevebilecek insanları eşleştirmeyi başarmıştır. Algoritma sayesinde şirket CEO’su ise büyük paralar kazanmayı planlamaktadır. Programın işe yarayıp yaramadığını görmek için de denemelere başlarlar. Denemeler sonucunda da uygulamayı yürürlüğe koyarak, artık insanların mutlu olması yönünde katkı sağlamayı düşünmektedirler. My Perfect Romance adını vermiş oldukları bu uygulama sayesinde birçok insanın mutluluğunun kapısını aralayabilecekleri aynı zamanda da yüksek kazançlar elde edebilecekleri bir uygulamayı yapmışlardır.

Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance Direk İzle

Kusursuz Sevgili – My Perfect Romance adlı filmde izleyenlere oldukça fazla keyif vermekte olan oyuncular yer almaktadır. Lauren Holly, Jodie Sweetin, Morgan Fairchild gibi isimler yer aldığı filmde yönetmen koltuğunda ise Justin G. Dyck oturmaktadır. Film romantizm açısından izleyenlere son derece tadımlık duygular katmaktadır. Heyecan dolu romantizmin yaşanmakta olduğu bu film IMDB’den 6.0 puan alarak oldukça fazla beğenildiğini de kanıtlamış olmaktadır. filmkomedi.com tüm izleyenlerine oldukça keyifli anları yaşatan bu filmi sunmaktan onur duyar…

  • Yorumlar
  • Detaylar