Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj Full Hd İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
5.4 IMDB Puanı 638 Görüntülenme

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj Full Hd İzle

(2016)

Yönetmen:

Roland Emmerich

Oyuncular:

Liam Hemsworth, Jeff Goldblum, Bill Pullman
Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj Full Hd İzle filmi yıllardır tozlu raflarda bekleyen filmlerden bir tanesi. İlk filmin ardından uzun bir vakit geçtikten sonra devamı konu alınarak oluşturulan Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Filmi 24 Haziran 2016 tarihinde vizyona girdi. Usta yönetmen Roland Emmerich'in yönetmenlik koltuğunda oturduğu Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Filmi oyuncu kadrosunda da Liam Hemsworth, Bill Pullman ve Jeff Goldblum gibi aktörler yer alıyor. İlk filme göre pek rağbet görmemesinin yanı sıra İMDB puanı olarakta 5.4 almıştır. Eleştiri yağmuruna tutulan ve keşke devam filmi olarak çekilmeseydi gibi kötü yorumlara mahruz kalan Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Filmi maliyetleride karşılayamamış ve zarar etmiştir.

Reklamı Geç
30

Dikkat : Film İle İlgili Görüşlerinizi Bildirebilirsiniz. FilmKomedi İyi Seyirler Diler . . .

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj Full Hd İzle

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj Full Hd İzle filmi yıllardır tozlu raflarda bekleyen filmlerden bir tanesi. İlk filmin ardından uzun bir vakit geçtikten sonra devamı konu alınarak oluşturulan Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Filmi 24 Haziran 2016 tarihinde vizyona girdi. Usta yönetmen Roland Emmerich’in yönetmenlik koltuğunda oturduğu Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Filmi oyuncu kadrosunda da Liam Hemsworth, Bill Pullman ve Jeff Goldblum gibi aktörler yer alıyor. İlk filme göre pek rağbet görmemesinin yanı sıra İMDB puanı olarakta 5.4 almıştır. Eleştiri yağmuruna tutulan ve keşke devam filmi olarak çekilmeseydi gibi kötü yorumlara mahruz kalan Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Filmi maliyetleride karşılayamamış ve zarar etmiştir.

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit direk izle

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Tek Parça İzle

1996 yılında Roland Emmerich’in yönetmenliğiyle Oscar Ödülü alan Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Filmi 20 yılın ardından Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Tek Parça İzle filmi ile biraz nostalji yapmak istedi. İlk filmde yer alan Vivica A. Fox ve Jeff Goldblum’un tekrar aynı rollerinde 2.filmde de yer alıyor. Eski ve yeni kadronun buluşması olarak gösterilen Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Filminin konusuda aynı şekilde devam ediyor. En büyük şoklardan birisi tabiki ilk filmde yer alan başrol oyuncu Will Smith bu filmde yer almıyor.

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit türkçe dublaj izle

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Direk İzle

Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Direk İzle filmi ilk filmin ardından 20 yıl sonra uzaylıların tekrar dünyayı istila etmesini konu alıyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit Türkçe Dublaj Full Hd İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap