Kurtlar Vadisi Vatan İzle Alternatif İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
- IMDB Puanı 189 Görüntülenme

Kurtlar Vadisi Vatan İzle Alternatif İzle izle

(2017 - Türkiye)
Rapid 2 3 4 5 6 Fragman

Reklamı Geç
30Kurtlar Vadisi Vatan İzle

Kurtlar Vadisi Vatan İzle, Kurtlar Vadisi Vatan Tek Parça İzle Kurtlar Vadisi Vatan filmi tutkunları tarafından merakla beklenmektedir. Daha önce de pek çok farklı bölgelerin ismiyle çalışmalar yapan ekip bu filmde Kuzey Irak operasyonu yapmaktadır. Filmin başrolünde yine Polat Alemdar ve ekibi yer almaktadır.

Operasyon için pek çok askeri birlik ve askeri güç harekete geçmektedir. Askeri güçler tarafından yapılan stratejik planda, Türkiye’nin sınır noktaları işaretlenmiştir. Bu sınır noktaları farklı bölgeler için önem arz etmekte ve aynı zamanda bulunduğu konum açısından diğer devletler üzerinde büyük paya sahiptir. Filmde Yalavuz, yıllardır Türk topraklarını işgal etmek için beklemektedir. Sonunda istediği olmuş ve darbe olayının gerçekleşmesini sağlamıştır. Darbe anında saldırmayı planlayan Yalavuz, gelecek haberi beklemektedir. Ancak Yalavuz’un hesaba katmadığı bir şey vardır. Türkler azimli ve topraklarına bağlı insanlardır. Bu anlamda Polat Alemdar ve adamları Türk topraklarını korumak için savaşacak, aynı zamanda Türkiye’de ki insanların can güvenliğini koruma altına alacaklardır.

Kurtlar Vadisi Vatan Full HD İzle

Filmde Polat Alemdar ve adamları azılı düşmanlara karşı büyük ve gururlu bir mücadele vereceklerdir. Yönetmenliğini Serdar Akar’ın üstlendiği film, sevenleri tarafından merakla beklenmektedir. Ülkemizde yapılan lansman çalışmalarına bağlı olarak Kurtlar Vadisi Vatan, tüm ülkede yankı uyandırmış ve başarılı ekibiyle ses getirmiştir. Filmde yer alan oyuncularda daha önce yaptıkları başarılı çalışmalarla ismini duyurmayı başarmış ve bu filmde de üstün oyunculuk performanslarıyla göz doldurmuşlardır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Kurtlar Vadisi Vatan İzle Alternatif İzle" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap