Küçük Tilkiler izle İndirmeden Online Full Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (131)
1,910 Görüntülenme

Küçük Tilkiler izle İndirmeden Online Full Seyret

Yönetmen:

Jennette McCurdy, Kiersey Clemons, Virginia Gardner, Moises Arias, Karan Soni

Oyuncular:

Jennette McCurdy, Kiersey Clemons, Virginia Gardner, Moises Arias, Karan Soni
Küçük Tilkiler full izle, Küçük Tilkiler filmini izle,Geçtiğimiz günlerde Belçika ve Amerika’da yayınlanan Küçük Tilkiler adlı film, okudukları kolejdeki kabul mektuplarını açmalarını konu alıyor. Okudukları kolejin yıl sonu partisinde yıllardır aldıkları mektupları açmalarıyla şaşkına dönüyorlar. Okudukları mektupların bir kısmında sevince boğulurlarken bir kısmında ise sinir küpüne dönen bu üç kız karşılaştıkları bu durum sonucunda farklı planlar yapıyorlar. Yaptıkları plan sonucunda başlarına bela alan bu üç kız arkadaş, beladan kurtulabilmek için birçok yola başvuracaklar. Komedi türündeki bu film üç kızın macera dolu komedi hayatını ele alıyor. Bakalım bu üç kızı başlarına gelen bela sonucunda neler bekliyor.

Reklamı Geç
30Küçük Tilkiler full izle, Küçük Tilkiler filmini izle,Geçtiğimiz günlerde Belçika ve Amerika’da yayınlanan Küçük Tilkiler adlı film, okudukları kolejdeki kabul mektuplarını açmalarını konu alıyor. Okudukları kolejin yıl sonu partisinde yıllardır aldıkları mektupları açmalarıyla şaşkına dönüyorlar. Okudukları mektupların bir kısmında sevince boğulurlarken bir kısmında ise sinir küpüne dönen bu üç kız karşılaştıkları bu durum sonucunda farklı planlar yapıyorlar. Yaptıkları plan sonucunda başlarına bela alan bu üç kız arkadaş, beladan kurtulabilmek için birçok yola başvuracaklar. Komedi türündeki bu film üç kızın macera dolu komedi hayatını ele alıyor. Bakalım bu üç kızı başlarına gelen bela sonucunda neler bekliyor.
2018 yılında Amerika ve Belçika’da yayınlandı. Üç kızın komedi türündeki meceralarını anlatan filmin yönetmen koltuğunda Nick Kreiss oturuyor. Aynı zamanda senaryosunu da Nick Kreiss’in yazdığı filmde genç ve yetenekli oyuncu kadrosuyla da birçok yeni yıldızı filmde görmek mümkün. Oyuncu kadrosunda Jenette McCurdy, Virginia Gardner, Kiersey Clemons, Chloe Bridges, Adrian Voo, Moisés Arias, Jaime Camil, Beth Dover, Karan Soni, Brianne Howey, Andrew Santino, Khary Payton, Zachary Knighton, Adam Lustick gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Film yayınlanmasından beri beklediği ilgiyi görememiş olsa da seyircilerinin birçoğunu güldürmeyi başardı. 2018 yılının ocak ayında sinemalarda izleyicileriyle buluşan komedi – macera türündeki film Imdb puanlamasında istediği başarıyı yakalamamış olsa da ilerleyen günlerde daha iyi bir başarı yakalayacağını düşünüyor.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap