Küçük Adamlar Full HD İzle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
391 Görüntülenme

Küçük Adamlar Full HD İzle

(Fransa)

Yönetmen:

Ira Sachs

Oyuncular:

Greg Kinnear, Jennifer Ehle, Paulina García

Küçük Adamlar İzle


Yabancı film İra Sachs’ın yönetmenliğindeki Küçük Adamlar aileler arası ilişkilerin neden olduğu bunalımları ve karmaşalıkları etkileyici bir biçimde izleyenlere sunuyor. 13 yaşındaki iki çocuk hayatın tesadüfleri sonucu biraraya gelirler ve de yakın arkadaş olurlar. Zaten dramın odak noktasını bu ilişki oluşturur.Filmin baş karakteri olan ‘’Jake’’ ailesiyle birlikte Broklyn’e taşınır. Broklyn’de ki ev Jake’in dedesinden kendilerine kalmıştır. Ne var ki bu evin alt katında Jake’i bir sürpriz beklemektedir. İnce ruhlu bir mizaca sahip olan Jake için hayatta en önemli şey kendisini anlayabilen bir zihnin olmasıdır.

Kucuk-Adamlar-izle

En büyük hayali  ressam olmak olan Jake, alt kattaki kendisiyle yaşıt Tony’le tanışır ve de güçlü bir bağ kurarlar.Tony’de  oyuncu olabilmek için sanat lisesine gitmek istemektedir. Yetişkinlerin dünyasında çocuklar çoğu zaman ezilir ve de deyim yerindeyse bir karınca gibi görülürler. Jake’in ve Tony’nin tüm düşünceleri ve de hayalleri, ayrıca da gittikçe sağlamlaşan dostlukları ailelerin maddi sebeplerle çatışması nedeniyle tıkanma noktasına gelir.

Küçük Adamlar full hd izle Jake’in ailesi Tony’nin ailesinin işlettiği dükkanın sahibi olmuştur ve de Tony’nin ailesinden yüksek bir kira ister. Olaylar bu eksende gelişir. Kurgu yönünden sıradan bir yapıt gibi görülse de aslında yapıt bizlere bir çocuğun bakışıyla hayata nasıl bakıldığını tüm çıplaklığıyla sunmaktadır. Ayrıca uzun zamandır işlenegelen bir konuyu : ‘’madde’’ –‘’ruh’’  çatışmasından da örnekler sunmakta ve de en önemlisi insanın yetişkinliğe ayak bastığında ne kadar da acımasız ve de toplumsal beklentinin odağında eylemlerini oluşturduğunu da izleyicilere sunmaktadır.

Kucuk-Adamlar-full-izle

Yeni yabancı film Jennifer Ehle, Alfred Molina, Greg Kinnear gibi iyi oyuncuların yanında filmin belki de odak noktası olan ‘’Jake’’ karakterini canlandıran Theo Taplitz ile ‘’Tony’’ karakterini canlandıran Michael Barbieri’nin diyaloglarına ve de hareketlerine odaklanmanızı öneririz.Bu sayede filmden daha fazla tat almanızı  umuyoruz. Küçük Adamlar tek part izle seçeneği ile  keyifli dramlar dileriz :)

Küçük Adamlar Tek Part İzle


Reklamı Geç
30

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Küçük Adamlar Full HD İzle" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap