Küçük Adamlar Full HD İzle

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
372
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Küçük Adamlar Full HD İzle

Küçük Adamlar İzle

Yabancı film İra Sachs’ın yönetmenliğindeki Küçük Adamlar aileler arası ilişkilerin neden olduğu bunalımları ve karmaşalıkları etkileyici bir biçimde izleyenlere sunuyor. 13 yaşındaki iki çocuk hayatın tesadüfleri sonucu biraraya gelirler ve de yakın arkadaş olurlar. Zaten dramın odak noktasını bu ilişki oluşturur.Filmin baş karakteri olan ‘’Jake’’ ailesiyle birlikte Broklyn’e taşınır. Broklyn’de ki ev Jake’in dedesinden kendilerine kalmıştır. Ne var ki bu evin alt katında Jake’i bir sürpriz beklemektedir. İnce ruhlu bir mizaca sahip olan Jake için hayatta en önemli şey kendisini anlayabilen bir zihnin olmasıdır.

Kucuk-Adamlar-izle

En büyük hayali  ressam olmak olan Jake, alt kattaki kendisiyle yaşıt Tony’le tanışır ve de güçlü bir bağ kurarlar.Tony’de  oyuncu olabilmek için sanat lisesine gitmek istemektedir. Yetişkinlerin dünyasında çocuklar çoğu zaman ezilir ve de deyim yerindeyse bir karınca gibi görülürler. Jake’in ve Tony’nin tüm düşünceleri ve de hayalleri, ayrıca da gittikçe sağlamlaşan dostlukları ailelerin maddi sebeplerle çatışması nedeniyle tıkanma noktasına gelir.

Küçük Adamlar full hd izle Jake’in ailesi Tony’nin ailesinin işlettiği dükkanın sahibi olmuştur ve de Tony’nin ailesinden yüksek bir kira ister. Olaylar bu eksende gelişir. Kurgu yönünden sıradan bir yapıt gibi görülse de aslında yapıt bizlere bir çocuğun bakışıyla hayata nasıl bakıldığını tüm çıplaklığıyla sunmaktadır. Ayrıca uzun zamandır işlenegelen bir konuyu : ‘’madde’’ –‘’ruh’’  çatışmasından da örnekler sunmakta ve de en önemlisi insanın yetişkinliğe ayak bastığında ne kadar da acımasız ve de toplumsal beklentinin odağında eylemlerini oluşturduğunu da izleyicilere sunmaktadır.

Kucuk-Adamlar-full-izle

Yeni yabancı film Jennifer Ehle, Alfred Molina, Greg Kinnear gibi iyi oyuncuların yanında filmin belki de odak noktası olan ‘’Jake’’ karakterini canlandıran Theo Taplitz ile ‘’Tony’’ karakterini canlandıran Michael Barbieri’nin diyaloglarına ve de hareketlerine odaklanmanızı öneririz.Bu sayede filmden daha fazla tat almanızı  umuyoruz. Küçük Adamlar tek part izle seçeneği ile  keyifli dramlar dileriz 🙂

Küçük Adamlar Tek Part İzle

Tür: 2016 Filmleri 2016 Türkçe Dublaj Full Hd Film izle, Dram Filmleri

Yapım: Fransa

Yönetmen: Ira Sachs

Oyuncular: Greg Kinnear, Jennifer Ehle, Paulina García

Etiketler: , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Şövalye İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

1 izlenme
Örümcek İzle Full HD

IMDB Puanı: -

0 izlenme
Nelyubov İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

3 izlenme
Yarım Kalan İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
Ver Kaç İzle Full HD

IMDB Puanı: -

2 izlenme
Jigsaw İzle Türkçe Altyazılı

IMDB Puanı: -

2 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?