Kral Polka İzle Online Full Film Seyret
5.2
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.2 /10 (205)
3,019 Görüntülenme

Kral Polka İzle Online Full Film Seyret

(2017)
Kral Polka Direk İzle, Kral Polka Sansürsüz İzle. Polka henüz daha küçük yaşta olmasına rağmen hayatı boşunca ailesi sebebi ile birçok zorluk çekmiştir. Buna rağmen karşısına çıkan zorlukların üstesinden gelmeyi başaran Polka aynı zamanda geçim sıkıntısı da çekmektedir. Geçim sıkıntısının geçmesi için sürekli yeni girişimler yapmaya çalışan Polka her defasında başarısız bir yol izlemiştir. Bunun ardından yaptıkları onca iş Polkaya sadece tecrübe kazandırmıştır. Polkanın Kral ilan edilmesine neden olan iş ise birçok insanın aklına gelmeyecek cinstendir. Polka yeni geliştirdiği sistemde yeni yatırım yapmak isteyen milyarderlerin paralarını kendisi alıyor ve onlar adına para yatırıyordu. Paralarının sürekli döndüğünü ve katlandığını zanneden yatırımcılar asıl olaydan habersizlerdi. Bunun neticesinde olayın aslı ise Polkanın kurmuş olduğu sistemde saklıydı. Polka eski yatırımcılara yeni yatırımcıların paralarını transfer ediyordu. Bu sayede yeni yatırımcılar haricinde herkesler kazanıyordu.

Reklamı Geç
30Kral Polka Direk İzle, Kral Polka Sansürsüz İzle. Polka henüz daha küçük yaşta olmasına rağmen hayatı boşunca ailesi sebebi ile birçok zorluk çekmiştir. Buna rağmen karşısına çıkan zorlukların üstesinden gelmeyi başaran Polka aynı zamanda geçim sıkıntısı da çekmektedir. Geçim sıkıntısının geçmesi için sürekli yeni girişimler yapmaya çalışan Polka her defasında başarısız bir yol izlemiştir. Bunun ardından yaptıkları onca iş Polkaya sadece tecrübe kazandırmıştır. Polkanın Kral ilan edilmesine neden olan iş ise birçok insanın aklına gelmeyecek cinstendir. Polka yeni geliştirdiği sistemde yeni yatırım yapmak isteyen milyarderlerin paralarını kendisi alıyor ve onlar adına para yatırıyordu. Paralarının sürekli döndüğünü ve katlandığını zanneden yatırımcılar asıl olaydan habersizlerdi. Bunun neticesinde olayın aslı ise Polkanın kurmuş olduğu sistemde saklıydı. Polka eski yatırımcılara yeni yatırımcıların paralarını transfer ediyordu. Bu sayede yeni yatırımcılar haricinde herkesler kazanıyordu.

Gerçek bir olaydan esinlenerek yazılan senaryo birçok insanın aklına gelmeyecek fikirleri izleyici ile paylaşmaktadır. Filmin yönetmen koltuğuna baktığımızda Maya Forbes, Wallace Wolodarsky isimlerini görmekteyiz. 2017 yapımı olan film dram, komedi ve biyografi kategorilerinde yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosuna baktığımızda ise Jack BlackJenny, SlateVanessa Bayer gibi isimler dikkat çekmektedir. Film 95 dakika boyunca izleyiciye komik ayanı sıra biyografik anlamda bir yaşam öyküsü aşılamaktadır. Film IMDB’den ise 5,6 puan almıştır. İzleyicilerden gelen yorumlarda ise oldukça heyecanla izlenilen filmler arasında yer almaktadır.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Detaylar

    Henüz detay eklenmemiş.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap