Kral Arthur Ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri İzle Full HD Tek Parça
5.7
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.7 /10 (47)
1,114 Görüntülenme

Kral Arthur Ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri İzle Full HD Tek Parça

Kral Arthur Ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri sansürsüz izle, Kral Arthur Ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri Full izle Film 2017 yapım bir İngiliz filmidir. İzleyicileri ile 24 Nisan 2017 tarihinde buluşmuştur. Filmin yönetmenliğini ise başarılı filmlerin altında imzası bulunan Jared Cohn üstlenmiştir. Filmin yazarlığını ise aksiyon filmlerinin aranılan başarılı ismi Scotty Mullen yapmıştır.

Reklamı Geç
30


Kral Arthur Ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri sansürsüz izle, Kral Arthur Ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri Full izle Film 2017 yapım bir İngiliz filmidir. İzleyicileri ile 24 Nisan 2017 tarihinde buluşmuştur. Filmin yönetmenliğini ise başarılı filmlerin altında imzası bulunan Jared Cohn üstlenmiştir. Filmin yazarlığını ise aksiyon filmlerinin aranılan başarılı ismi Scotty Mullen yapmıştır. Kral Arthur ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri filminde önemli isimler rol almaktadır. Bunlardan ilk olarak göze çarpan isimler ise Alexander Winters, Byron Gibson, Eoin O’Brien, Sara Malakul Lane gibi tanınmış ve başarılı isimlerdir. Filmde Morgana rolünü Sara Malakul Lane, Penn rolünü Eoin O’Brien, Kral Arthur rolünü Byron Gibson ve Mordred rolünü ise Russell Geoffrey Banks gibi başarılı isimler üstlenmiştir.

Ortaçağ İngiltere döneminde Merlin ve Kral Arthur tarafından evrenin en derinliklerini gönderilen karanlık, kötü büyücü Morgana ve Morganan’nın oğlu Mordred intikam almak isterler. Bu nedenle intikam hırsı ile Dünya’ya geri dönerler. Günümüzde şövalyeler torunu olan Penn, torunların hepsini savaş nedeniyle Tayland’da toplamıştır. Morgana ve Mordred yeryüzüne döndüklerinde ise teknolojinin ne kadar çok geliştiğini, silahların çok fazla geliştiğini görürler. Kral Arthur ve şövalyelerinin her bir torununu yıkmak için Morgana ve Mordred büyük bir intikam hırsına bürünürler. Penn doğuştan kim olduğunu anlamaya başlar ve şövalyeleri bir araya getirmeyi amaçlar. Dünya’yı Morgana’nın intikamından kurtarmak için yuvarlak masa toplantısına davet eder.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Kral Arthur Ve Yuvarlak Masa Şövalyeleri İzle Full HD Tek Parça" filmine ait 2 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap