Korku Kayıtları İzle İndirmeden Online Full Seyret
5.5
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.5 /10 (13214)
97,578 Görüntülenme

Korku Kayıtları İzle İndirmeden Online Full Seyret

(2017-ABD)
Korku Kayıtları full hd izle, Korku Kayıtları Türkçe alt yazılı izle Korku Kayıtları filmi izleyenleri konusu ile oldukça etkileyecek ve onları başka düşünceler içerisine sokacaktır. Film korku, gizem ve gerilim türlerinin birleşimi sonucu ortaya çıkmış kaliteli bir yapımdır. Film ise gerçek hayat olaylarına dayandığı için izleyenleri oldukça derinden etkileyecektir. Film şeytan çıkarma olayı ile başlamaktadır ve izleyenleri sürüklemektedir. Bir rahip şeytan çıkarma işlemini bir rahibe üzerinde uygulamaktadır ve bunun sonucunda ise rahibeyi öldürmeyi öldürmekle suçlanmaktadır. Rahip hapis cezasına çarptırılmaktadır.
Openload Mango Vidoza Netu

Reklamı Geç
30Korku Kayıtları full hd izle, Korku Kayıtları Türkçe alt yazılı izle Korku Kayıtları filmi izleyenleri konusu ile oldukça etkileyecek ve onları başka düşünceler içerisine sokacaktır. Film korku, gizem ve gerilim türlerinin birleşimi sonucu ortaya çıkmış kaliteli bir yapımdır. Film ise gerçek hayat olaylarına dayandığı için izleyenleri oldukça derinden etkileyecektir. Film şeytan çıkarma olayı ile başlamaktadır ve izleyenleri sürüklemektedir. Bir rahip şeytan çıkarma işlemini bir rahibe üzerinde uygulamaktadır ve bunun sonucunda ise rahibeyi öldürmeyi öldürmekle suçlanmaktadır. Rahip hapis cezasına çarptırılmaktadır. Bir araştırmacı ise aslında zihinsel sorunları olan bir kişinin öldürülüp öldürülmediğini merak eder ve rahibin şeytani bir varlıkla mı yoksa bir zihinsel sorunla mı karşılaştığını öğrenmeye çalışır. Kendisini bunun sonucunda ise bambaşka olaylar içerisinde bulmaktadır. Film korku alanında oldukça kaliteli işlere imza atan yapımcılara aittir ve izleyenleri oldukça etkileyecektir. Korku türünün en iyi örneklerinden biri olan film, izleyenleri ekrana kilitleyecektir.

Korku Kayıtları filmi 2017 yapım bir Amerikan filmidir. Filmin vizyon tarihi ise 6 Ekim 2017’dir. Film korku türünde olup izleyenleri oldukça etkilemektedir. Filmin yönetmeni ise MAD Video Music Award for Best Music Video Direction ödülünün sahibi ve birçok başarılı işlere imza atmış olan Xavier Gens’dir. Filmin yazarlığını ise Chad Hayes başarılı bir şekilde yapmıştır. Filmde oldukça ün sahibi kişiler bulunmaktadır ve bu kişilerden birkaçı ise Brittany Ashworth, Corneliu Ulici, Matthew Zajac, Radu Banzaru, Sophie Cookson‘dur.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Resimler
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Resimler

  "Korku Kayıtları İzle İndirmeden Online Full Seyret" filmine ait 6 adet görsel bulundu.

  Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
  Zaten üye misin? Giriş Yap