Korkacak Bir Şey Yok izle Full HD
4.9
Sizin Oyunuz:
Oylama: 4.9 /10 (7)
3,100 Görüntülenme

Korkacak Bir Şey Yok izle Full HD

(2017-Türkiye)

Yönetmen:

Burak Donay

Oyuncular:

Belirsiz
Günümüz Türk sinemasında korku filmleri büyük bir yere ve öneme sahiptir. Korkacak bir şey yok filmi diğer korku filmlerinden farklı olarak korkunç öğeleri komedi öğeleri ile harmanlayarak ortaya korku-komedi filmi olarak izleyicilerin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor.

Reklamı Geç
30

Korkacak Bir Şey Yok izle

Günümüz Türk sinemasında korku filmleri büyük bir yere ve öneme sahiptir. Korkacak bir şey yok filmi diğer korku filmlerinden farklı olarak korkunç öğeleri komedi öğeleri ile harmanlayarak ortaya korku-komedi filmi olarak izleyicilerin beğenisine sunulmaya hazırlanıyor. Korku filmlerinden farklı olarak mizahi yönden ağırlıklı olacağını düşündüğümüz film keyifli vakit geçirmek isteyen arkadaşların, ailelerin ilgisini çekebilecek düzeyde. Yayınlanan kısa fragman içinde barındırdığı ufak gerilim ve komedi unsuruyla kolayca dikkat çekmekte.


Peki bizi neler bekliyor? Bu soruyu kendimize sorduğumuzda ilk tahminlerimiz benzerleri olan diğer Türk korku-komedi filmlerinin benzeri olacağı yönünde olsa da, Türk sinemasında bu filmlerin diğer türlere göre az sayıda olması karşılaştırma yapmamızı ve beklenti sınırınızı belirlemenize karşı büyük bir engel olarak karşımıza çıkıyor. Yine de filmin beklentileri karşılayacağına olan inanç yüksek.
Senaryosunu Serhat Özev’in yazdığı, yönetmen koltuğunda Burak Donay’ın oturduğu film konusuyla ve türüyle izlemeye değer bir film olacak gibi gözüküyor.

Korkacak Bir Şey Yok Tek Parça izle

23 Haziran 2017 yılında izleyiciyle buluşması beklenen Korkacak bir şey yok filmi, gerek verdiği gerilim gerekse güldürü öğeleriyle izleyiciyi kendine bağlayıp defalarca izlemenizi dahi sağlayabilir. Film konu bakımından korku filmleri ile benzerlik göstermekte, eski bir eve giden arkadaş grubunu konu alan film korku unsurunu sağlamak için genel olarak tercih edilen bu durumu kullanmayı seçmiş. Pek çok korku filminde gördüğümüz sadece korkutucu şeyler sonucu aklımızda beliren; ‘’Eski bir evde sadece korkutucu şeyler mi yaşanır?’’ sorusuna da içinde barındırdığı komedi unsuruyla cevap verebilmekte.

Bir önceki yazımız olan Umut Bahçesi izle 2017 Tek Parça başlıklı filmimizde Umut Bahçesi filmi hakkında bilgiler verilmektedir.

  • Yorumlar
  • Detaylar
  • Resimler
  • Resimler

    "Korkacak Bir Şey Yok izle Full HD" filmine ait 3 adet görsel bulundu.

    Yorum yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.
    Zaten üye misin? Giriş Yap