Sitemizde şuan toplam 1156 film bulunmaktadır.


Kolonya Cumhuriyeti İzle

10.994
FILM BILGILERI 9 ay eklendi
Kolonya Cumhuriyeti İzle

Kolonya Cumhuriyeti Fragman İzle

2016 yılının sonlarına yaklaşırken, Beşiktaş Kültür Merkezi bir kez daha atağa kalkıyor ve dağıtımı mars yapım tarafından üstlenilmiş olan, 2016 yılı yapımı Türkçe komedi film projesini, her ne kadar henüz fragmanı ve afişi dahi sır gibi saklanıyor olsa da, bizlere müjdeliyor.

Yapım şirketleri gişede gayet tatmin edici bir yıl geçirdiler. Sene içinde yerli komedi film yapımlarının çetin geçen gişe savaşlarının ardından tam da sinemalarda işler duruldu derken, BKM başta olmak üzere, birçok yerli yapım şirketi, rekabeti yılın son ayına taşımaya hazırlanıyor.

Kolonya Cumhuriyeti Direk İzle

İşte, Kolonya Cumhuriyeti de bu rekabetin yerli komedi film dalında iddialı yapılarından olan bir Beşiktaş Kültür Merkezi yapımı. Gülme garantili, bol bol kahkaha ve sınırsız eğlence vaat eden bu yerli yapım, uzun süre vizyonda kalacağa ve hatırı sayılır bir gişe başarısı yakalayacağa benzer.

kolonya-cumhuriyet-izle

Vizyon tarihi 23 Aralık 2016 olarak açıklanan yapımın, oyuncu kadrosu ve yönetmeni henüz açıklanmış değil. Vizyon tarihine çok az bir süre kalmış olmasına rağmen bu bilgilerin verilmiyor oluşu, Kolonya Cumhuriyeti film projesinin gişede rakipsiz kalma hedefinin akıllıca tasarlanmış bir stratejisi.

Film Komedi tarafından izleyicinin beğenisine Kolonya Cumhuriyeti full hd izle seçeneğiyle sunulacak olan Kolonya Cumhuriyeti filminde, saatler sürecek bir kahkaha tufanı kopacağından, film sonrası gülmekten yanaklarınızın ağrıdığını fark edeceksiniz. Her ne kadar yıl boyunca çok başarılı komedi yapımlar izlemiş olsak da, sinemaseverler olarak uzun süredir, film boyunca aralıksız güleceğimiz komedi yapımlara hasret kalmıştık. Kolonya Cumhuriyeti ile üstelik Kolonya Cumhuriyeti tek part izle olanağıyla, bu hasret son buluyor.

kolonya-cumhuriyet-full-izle

Film Komedi sitesinde Kolonya Cumhuriyeti full izle özelliğiyle yer alacak yapım sayesinde, kahkahalarımız da kesintisiz olacak. Film Komedi olarak bol kahkahalı seyirler diler, çok gülünce ardından ağlandığının bir şehir efsanesi olduğunu hatırlatmak isteriz.

Kolonya Cumhuriyeti Online İzle

Tür: 2016 Filmleri, 2016 Komedi Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmler Yerli Film izle, Yerli Komedi

Yapım: Türkiye

Etiketler: , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?